Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés utáni első...

Császármetszés utáni első menstruációkor lehet már tampont használni, vagy betétet kell?

Figyelt kérdés
márc. 22. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha voltál már a 6 hetes kontrollon és mindent rendben találtak akkor használhatsz. Ha még nem voltál akkor ne, mert fertőzésveszélyes.
márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Igen. Lehet első menstruàviokor tampont hasznàlni. Csak a gyermekágyi vérzèsnèl (vagy vetèlèsnel) nem lehet.
márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Voltam már 6 hetes kontrollon, 7 hete szültem. Fogalmam sincs mikor jön meg, nyilván nem mostanában, mert vékonynak látta a méhnyàlkahàrtyàt a doki és még tüszőket is csak a jobb petefészkemben látott piciket.

Csak elfelejtettem megkérdezni a tampont meg félek is azért ,hogy az elsőnél nem okozok -e gondot vele, nem lenne-e jobb még pár hónapig a betét.

márc. 22. 14:11
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
1 vagyok. Ha minden oké lehet majd csak kérdés hogy bírod. Én mindig tamponos voltam, mert valahogy a betétet nem szeretem nem komfortos nekem. Na a szülés óta nem bírom a tampont. Remélem majd elmúlik, ha vissza kell mennem dolgozni. Bár az elején nekem hónapokig olyan erős volt a tampon semeddig se tartott volna. A megmaradt pelenkákat használtam el itthon. Már hatodik alkalommal jött meg azóta, és most kezdett picit enyhülni a vérzés erőssége.
márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

"Ha minden oké lehet majd csak kérdés hogy bírod. "


Miert ne bírná? Császárral szült.

márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehet, de én biztos ami biztos alapon végig betéteztem az elsőnél.
márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös. Én is császárral szültem mégsem bírom elviselni a tampont szabályosan zavar. Egyik barátnőmnél is ugyanez volt azt mondta neki több mint fél évig volt ez. Nem vagyunk egyformák. 1,4 voltam.
márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva olyan, mintha sokkal szűkebb lenne a hüvelyem mint azelőtt. Szóval én tökre Elhiszem, hogy császár után valaki nem bírja a tampont. Lehet én sem fogom pont emiatt.
márc. 22. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!