Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császármetszés utáni első...

Császármetszés utáni első menstruációtok milyen volt? Nekem 6 hete szüeletett meg a babám és pár napja iszonyú erősen vérzek (fájdalom nélkül).

Figyelt kérdés
Mivel sajnos nem tudom szoptatni a babámat, a tisztulási vérzés 3 hét után elmúlt. Tehát 3 hét szünet volt és most jelentkezett ez a nagyon erős vérzés. Gondolom ez az első menstruáció, ami lehet erősebb a korábban megszokottnál. De azért nyugtassatok meg, mert tényleg sokkal erősebb, mint a korábbi menstruációim voltak-szombat lévén nem tudom az orvosomat hívni..
2009. dec. 5. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég jött meg az első mensim császár után és az 5 napból 3 napig iszonyú erősen véreztem, de semmi más nem volt, úgyhogy nyugodj meg ilyenkor még azért tisztul a méhed szerintem és azért erősebb a megszokottnál.
2009. dec. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne agodjatok ez még hónapokig igy lesz én már elmúltam 6 hónapos mikor a tusoloban állva őmlött a vér belőlem. Ez normális sok idő a tisztúlás. Most egy éve szültem és kb 3 hónapja normális.
2009. dec. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!