Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erős hidegfront képes segíteni...

Erős hidegfront képes segíteni a szulest beindítani ha valaki nagyon érzékeny rá?

Figyelt kérdés
Jövő hétre brutális frontot mondanak pont kiírásom előtti napokban. Minden hideg és kettős frontnál egész éjjel meleg vízben feküdtem a kádban dupla nospa magnéziummal annyira gorcsoltem. Első babánal ennek ellenere 42 Hétre szültem zárt méhszáj volt addig bár erosebb front sem jött akkor tájt. Másodjára meg erősebben reagáltam végig a frontokra. Nagyon reménykedem hátha beindíthatja szülést. Volt olyan akinek beindította?

ápr. 11. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bele lehet magyarázni. Lányom egy brutál lehűlés hajnalán született. Hetek óta tartó hőségriadós 40 fokból lett 15 egy óriási viharral, akkor folyt el a víz Niagara szerűen. 38+4-en, azaz még nem volt ideje.
ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a mostani melegfrontnál voltam úgy, hogy biztos voltam benne, hogy a kiírt nap előtt megszülök. Azóta se 😂 most a hidegben bízom.
ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen!Nekem is 4 napig tartó migrén 4. napján folyt el a víz 33 hetesen.Aznap este tele lettek szülő ,vetélő nőkkel a kórtermek.
ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na jaj azért magzatvíz elfolyást nem akarok:D jó volna itthon vajúdni a legutóbb 24 órát időztem szuloszoban.
ápr. 11. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam a kiírt időpontnál 3 héttel hamarabb született, a semmiből elfolyt a magzatvíz. Aznap még 5-en szültek rajtam kívül. Azt mondták a szülésznők, hogy biztos, hogy a melegfront hozta meg a babákat. 😅
ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!