Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hidegfront akinek segített a...

Hidegfront akinek segített a szülés megindításában, mikor hatott?

Figyelt kérdés

Múlt héten a teliholdat vártam, semmi nem történt. A hidegfrontban nagyon bízom. Akinek segített, mikor hatott? Előtte nap, azon az éjszaka, vagy a hidegfront napján?

Vagy egyáltalán nem segített :/

Ma különösen ideges vagyok, sírtam is a semmin.

39+4 hkm



2020. máj. 11. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem előző nap. Aznap amikor beindult a szülés, még nem volt semmi, meleg nyár volt. Másnapra jött a hidegfront viharral, esővel, lehűléssel. 39+6 napra. Én voltam az első aznap a kórházban, éjfélkor értünk be. Utánam pedig megteltek a szülőszobák, és nagyon sokan lettek.
2020. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a fiamat vártam, és már a 40. hetet is betöltöttem, már nagyon szerettem volna szülni. 2 hideg egy melegfront volt azon a héten, plusz egy tekihold is, de semmi. Pedig nagyon bíztam benne, hogy valamelyiktől beindul. Végül elfolyt a magzatvizem 40+6 hetesen, de akkor semmi front nem volt már.
2020. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Együttérzek. 39+5 napos vagyok, ma reggel már eltört kicsit a mécses, bevallom.


Hetek óta alig alszom, mert nagy a hasam és még oldalt fekve is nyom. Folyton hasmenésem van, tegnap 3-szor is, illetve elkapott 3 szor is szintén fájdalmas összehúzódás. Annyira biztos voltam benne, hogy végre kezdődik. Reggel felkeltem, semmi fájás, pedig hidegfront jött...


Nagyon türelmetlen vagyok elismerem.

2020. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 38. héten indította be egy hidegfront. Arra emlékszem, hogy marha nagy széllel jött és esővel.Reggel még semmit nem éreztem. Délben elfolyt a magzatvíz. Másnap 20 fok meleg volt. 😊
2020. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 hónapot feküdtem szülészeten. Amikor megérkezett a lehűlés, azutáni fél napban jöttek mindig sokan beindult szülésekkel. Szülésznők mindig képben voltak az időjárás előrejelzéssel, hogy tudják mi várható. 😅
2020. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ezek nem voltak hatással a szüléseimre, se telihold, se front. Akkor születtek, amikor akartak.
2020. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülésem előtt vagy 8 hideg-melegfront jött, de végül egy front alatt indult meg, kevés dologra emlékszem a szülésből, de arra igen, hogy majdnem kifújta rám a szél az ablakot ami alatt feküdtem :D másnap meg esett a hó. de én 41+3-on szültem, így nem valószínű, hogy csak. emiatt indult meg :D
2020. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy jártam mint a 2-es, csak fájással indult és 41 + 1

De ennek ellenére Az utolsó éjszakámon megtekt a kórház akkor volt front

2020. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!