Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajon indokolt volt a császár...

Vajon indokolt volt a császár hosszú vajúdás után indított szülésnél?

Figyelt kérdés
A ballon reggel 7-re 3 cm-re tágított. Ekkor kezdték el adni az oxit, amivel este 8-ra 5cm-re tágultam. Ezután ajánlották a császárt. Mással történt hasonló?
ápr. 17. 17:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10! Ezért vagyok hálás a fogadott dokimnak (2016), hogy 11 óra eredménytelen vajúdás után megcsászározott,nem kezdett el pl kézzel tágitgatni. Vagy ballonnal. Vagy akármivel.


Nekem otthon folyt el a magzatvíz éjfélkor. Másnap 11:40-re megvolt a lányom.

ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, indokolt volt, ha az orvos így döntött. Ne merengj ezen, csak örülj a babádnak.
ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én 10 óra vajúdás után lettem megcsászározva, viszont velem már 5 óra után közölte a doki,hogy ez császár lesz.

Indítottak kerek 41.héten,mert elötte nap NST-n elment a szívhang.

Nekem nem volt ballon csak oxi, az első 2 órában nem is éreztem fájást,azután burokrepesztés. Onnantól kicsit fájdogált,de az első 5 órában kb csak hesszeltem. A második 5 óra kicsit durvább volt, de nem volt elviselhetetlen.

3x volt a köldökzsinór a nyakán és nem is tudott tőle rendesen beilleszkedni,szóval valószínűleg nem tudtam volna biztonságosan megszülni.

Engem nem viselt meg sem lelkileg, sem testileg az,hogy műtéti úton szültem. Van egy gyermekem, a többin nem agyalok.

ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet innen megmondani. Nincs visszavonás gomb és nincs mi lett volna ha. A legfontosabb, hogy remélhetőleg egészségesek vagytok! Mert mire mész azzal, ha leírom, hogy 22 órával a magzatvíz elfolyása után még csak két ujjnyira tágultam, két órával később mégis beindult a "buli" és gond nélkül megszületett a baba. Utólag mondhatom, hogy jó, hogy nem császároztak, de a vajúdás utolsó óráiban szinte bármibe belementem volna, hogy vége legyen, a császárba is. De az orvos és a szülésznő nem látták indokoltnak. Rendszeresen nézték, hogy vagyunk, ők értenek hozzá, igazuk volt. A te esetedben - gondolom - úgy látta az orvos, hogy indokolt és a császár jobb nektek. Szerintem nincs értelme utólag ezen kattogni. Jó babázást!
ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!