Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szült már a Dél-Pestiben...

Aki szült már a Dél-Pestiben annak szüléskor rátették a babát a hasára? És után hogy volt? A 2 órás megfigyelés alatt visszahozzák vagy mikor adják oda legközelebb a babát? És nem lehet rögtön születés után cicire tenni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a szülésznőddel/dokiddal. Én ott szültem (császárral), és nagyon kedves volt mindenki, pedig nekem a műtétet az ügyeletes orvos csinálta, szülésznőt fogadtam csak (Molnárné Nagy Nóra). Úgy volt, hogy nála fogok szülni, doki nélkül. Végül sajna muszáj volt a műtét.

Szóval szerintem megbeszélés kérdése, de eleve éjszaka nincs veled a baba. Reggel 7-kor hozzák, elviszik 8-kor. Visszahozzák 10-kor, és attól kezdve este 10-11 között viszik el valamikor éjszakára (hacsak nem egyágyasban vagy kétágyasban vagy, ahol mindketten azt kéritek, hogy ott legyen veletek nonstop a baba).

2010. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy hogy válaszoltál köszönöm szépen!

Az igazság az hogy már van egy 11 hós fiam akit ott szültem de sajnos őt inkubátorba kellett tenni így nem tudom hogy ha nem került volna oda akkor hogy lett volna.Bízom benne most is természetes és gyors szülésem lesz de ezúttal nem viszik inkubátorba.Ezért nem megbántásként,de várnám azok válaszát,tapasztalatát is akik természetes úton szültek,hogy ha nincs semmi gond a babával akkor hogyan is működik ez a dolog.

Mégegyszer köszi hogy írtál!!

2010. okt. 28. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!!!!!!!

én már 2x szültem legutóbb tavaly szeptemberben:)))))))mind a 2x rátették a babát a hasamra:)))))))

a 2 órás figyelás alatt engem kitoltak a rokonokhoz a babát meg a csecsemő osztályra vitték....de miután levittek meg kaptam:)))))nagyon szeretem ezt a korházat.......3. babát is itt fogom szülni majd!!!!!!!!!!!!!

2010. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ennek örülök!!!!!!!!

Köszi hogy írtál!!!!!

2010. okt. 30. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!