Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az István kórházban már az...

Az István kórházban már az első éjszaka velünk van a baba, vagy akkor még nem? Napi 3-4 szett ruci elég a babának?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 18:36
 1/5 A kérdező kommentje:
...és császáros szülésnél?
2009. jan. 5. 19:10
 2/5 anonim ***** válasza:
én simán szültem,akkor már az 1.éjszaka veled van a baba.szerintem elég annyi ruha..plédet,törölközöt,textilpelust is vigyél neki.
2009. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor alszik veled amikor csak szeretnéd. Elég ennyi ruha .

Hajrá :)

2009. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az Istvában szültem este császárral és akkor éjjel még nem lehetett velem a babám, hisz ki sem tudtam volna kelni hozzá az ágyból, de reggeltől 3 óránként hozták szopiztatni és amikor már fel tudtam kelni és kértem, hogy most már maradjon velem akkor otthagyták nálam. Persze arra is van lehetőség hogy ha még nem érzed elég erősnek magad akkor bármikor beviheted egy kicsit a csecsemősökhöz.

Aki simán szült annak a vizsgálatok után egyből odahozták és már vele is maradhatott a babája.

2009. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én is az Istvánban szültem májusban.Este 7-kor lett meg a baba,9-ig voltam a szülőszobán,aztán levittek a kórterembe.Mivel nekem semmi gondom nem volt(2 óra alatt lett meg,gátmetszés se kellett)én magam mentem a babámért,kb.fél óra múlva,annál tovább nem tudtam várni...aztán már egy percre sem váltunk el egymástól(ha vizsgálatra viszik,akkor is mehetsz vele(ragaszkodj ehhez))és 2 nap múlva haza jöttünk!Szval sztem napi 3-4 szett ruci bőven elég.Én összesen 5 db-ot vittem mindenből(body,rugi,textilpelus)plusz takaró,fürdőlepedő,és vigyél vékony sapit.KÖNNYŰ,GYORS SZÜLÉST!2 gyerekes anyuka
2009. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!