Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az alábbi orvoskról/klinikáról...

Az alábbi orvoskról/klinikáról milyen a véleményetek tapasztalatotok? Dr Rigó Barbara és dr Vida Gábor (Kútvölgyi) /Dr. Páczai Anita (Jahn Ferenc) /dr Pop Andrea (Szent István) /dr. Bábinszki Ágota és dr Varsányi Hajnalka (Telki)?

Figyelt kérdés

Nézelődtem már interneten illetve körbekérdezősködtem és ők voltak szimpatikusak,őket ajánlották.Dr Pop Andreánál pár éve voltam egyszer,szimpi volt,illetve a tesóm Vida Gábornál szült,ennyi személyes tapasztalatom van velük kapcsolatban.


Köszönöm szépen a válaszokat!


2011. okt. 21. 12:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
A Varsányi Hajnalka az Istvánban is van,ugye?Mintha rémlene a neve...én ugyan másik doktornőnél szültem-2x-az Istvában,így csak a kórházról tudok nyilatkozni.Én maximálisan elégedett voltam a szülőszobával,a személyzettel,és az ellátással is.A 3. babára készülünk,és-magától értetődően-itt fogom szülni.A Telkiről is pozitív véleményem van(a bánásmód,a személyzet),minden profin,flottul ment.Ott azért voltam,mert amniocentézist csináltattam,és a Keszthelyi doktor végezte a beavatkozást.
2011. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen az István is dolgozik,megnéztem.

Megkérdezhetem,hogy kinél szültél?

Én is hajlok az István fele,mert nagyon jókat hallottam a kórházról,dokikról,szülésznőkről is...Köszönöm!

2011. okt. 21. 16:01
 3/33 anonim ***** válasza:
Én a dr.Szőczei Beánál szültem,ha jól tudom Ő is van a Telkiben(is).
2011. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm!

Tudnál adni elérhetőséget,van magánrendelése ugye?Mennyi nála egy vizsgálat?

2011. okt. 21. 16:38
 5/33 anonim ***** válasza:
14000 ft/alkalom(legalább is tavaly ennyi volt,idén még nem voltam rákszűrésen),a Gül baba u.-ban(Budán) van a magánrendelése.Tel.:316-3247
2011. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Egy éve szültem Varsányi Hajnalkánál az István kórházban. Nagyon emberséges,kedves, segítőkész volt!

Pop Andreával is találkoztam (1-2 vizsgálat erejéig + a császárnál ő is bent volt) a kórházban és nagyon szimpatikus volt.

2011. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Azóta megtaláltam a számunkra tökéletes orvost,Rigó Barbara Doktornő személyében:)

2011. nov. 29. 18:51
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Mi is Rigó Barbihoz járunk, szombatra vagyunk kiírva szülni :). Nála jobb orvossal még sosem találkoztam, maximálisan megbízunk benne. Mindig segítőkész, kedves, emberi. Néha el is felejtjük, hogy orvos.

Mindenkinek szívből ajánlom.

2012. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Szia!



Jajj,de jó gratulálok:)

Szerintem is nagyon normális,jófej,laza,de ugyanakkor alapos dr.nő,aki tud szigorú is lenni:):):)

Ki lesz a választott szülésznőd?

Én most tartok félidőben,4,5 hónapos vagyok,ha minden igaz kislány lesz:)Eddig nagyon meg vagyok elégedve a kórházzal,a többi dolgozóval is.

2012. jan. 9. 23:58
 10/33 A kérdező kommentje:

Szia

Megszületett már a baba?:)


Szeretném leírni mit történt velem.Mindezidáug ahogy Te is írtad,maximálisan meg voltam elégedvel a kórházzal és Rigó dr.nővel is.

Pár nappal ezelőtt már reggel úgy kelltem,hogy furcsa érzésem volt,munka után,amikor hazaértem,szabályos görcseim voltak,kicsit barnáztam is.Hívtam a dr.nőt,másodjára vette fel,azt mondta,biztos semmi gond,elő szokott fordulni,de másnap kérjek hozzá időpontot és menjek be megnéz.Addig is pihenjek.

Pihentem is,kb.30-40 perc múlva még rosszabbul voltam,ismét hívom 3-4x nem veszi fel,hagyok üzenetet a hangpostán.Ezután felhívom a kórházat,másodjára fel veszik,mondják,ha szeretnék menjek be.

Bementem,az ügyeletese dokinak éppen szüléses volt,így a folyosón vártam kb.20-30 percet.Fájt a hasam,illetve akkor már rendesen pánikoltam/féltem is.Ezalatt a fél óra alatt senki rám sem nézett,nem foglalkozott velem,ekkor hagytam egy újabb hangpostát Barbara telefonján.

Előkerült az ügyeletes doki(dr.Gozár) normális volt,megnézett,babát is,mindent rendben talált,sok pihenést,semmi munkát,és 1 hét múlva kontrollt javasolt.

Ennek több napja.Azóta Hála Istennek jól vagyok,nagyobb volt a füstje,mint a lángja,szerencsére:)

De Rigó Barbara azóta sem keresett...Akkor 2 üzenetet hagytam neki,és jópár nemfogadott hívást...


Ezek után úgy döntöttem orvost váltok.

Olyan orvost keresek,akire nem csak előre bejegyzett rendelési időpontban,hanem máskor is lehet számítani.Megértem ha rendel/szülésen van stb.,de legalább másnap felhívhatott volna.A kórház sem vizsgázott vmi túl jól,a "kihalt" esti folyosón 30 percet ültem,a kutyát sem érdekelve,bár azután az orvos rendes volt.


Szóval biztosan nem szeretnék itt szülni.

Hétfőn megyek megnézem a Telkit,kedden pedig a Róbertet..

Sajnálom,hogy így alakult,még,jó,hogy időben..

2012. jan. 14. 15:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!