Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki nem hasznalt hasszoritot,...

Aki nem hasznalt hasszoritot, meg semmit szules utan, annak is szepen visszament a hasa? Kb mennyi idot vesz igenybe, amig visszahuzodik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szülés után 2 nappal visszahúzódott a hasam és 6 hónap múlva olyan volt mint terhesség elött.

Hozzáteszem hogy kereken 100 cm volt a hasam mikor bementem szülni és 10 kg szedtem föl. 60-ról, 70-re híztam. Vékony testalkat vagyok.

2010. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is 1 hét alatt visszament, csak egy kis felesleg maradt, de az már terhesség előtt is megvolt.
2010. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 77 kg-mal mentem szülni, 6 hónap múlva voltam 64 kg (induló súlyom), viszont akkor még a hasam elég löttyedt volt. A babám 1 éves korára viszont már jobban néztem ki mint valaha! :) A hasam feszes lett és tovább fogytam. Most úgy nézek ki, mint ami huszonévesen szerettem volna lenni... :)
2010. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 63-al lettem terhes, 74-el mentem szülni, épp ma 6hete. Mikor hazajöttünk rá 1-2 napra mértem, 64voltam, most 59. Csudiszép a hasam, mindössze egy playboy nyuszi alakú kis repedés látszik a köldököm felett. Még 4kiló és annyi leszek mint 18évesen :D
2010. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!