Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után használtat...

Császármetszés után használtatok/hány nappal tépőzáras hasszorítót?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én már másnap azt használtam mind a 3 után.
2011. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És nem okozott semmi gondot? Akkor már a kórházban varratszedés elött feltetted?

Nekem a dokim nagyon nem javasolja, de anno 1-2 hét után vettem és még akkor is segített de már nem sokat.... :(

2011. júl. 30. 15:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Én csak később (pár nap múlva) tudtam használni, mert nagyon fájt a sebem, ha felraktam.
2011. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én egyáltalán nem tudtam használni,nagyon fájt a hasam.
2011. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a kórházi tartózkodás után (szülést követő 4. napon) azonnal elkezdtem használni és semmi gondot nem okozott.
2011. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én akkor tettem fel először amikor haza indultunk a kórházból, mert szanaszét volt mindenem ott a hasamban. Azt hiszem, használt.hetekig hordtam, bár volt olyan nap, hogy nem tettem fel. Ha mentem valahová, (pl. gyerekorvos, ilyesmi)akkor mindig. Nekem a barátnőim is mondták, hogy az feltétlen legyen nálam.
2011. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom javasolta már az első műtét előtt. A többinél pedig automatikusan csomagoltam már be a bőröndbe. Nem volt vele semmi gondom. Persze az elején nem volt szorosra állítva. Napközben mindig rajtam volt, éjjelre pedig hasszorítós bugyit vettem fel. Hogy használt-e? Az elején igen, szépen visszament a hasam. Most, a 3. után elég nagy hasam maradt, de ezen nem is csodálkozom.
2011. júl. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Műtét utáni másnaptól és nagyon sokat segített!!!!
2011. júl. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Miért nem az orvosodtól kérdezed??
2011. aug. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem használtam, nem is tudtam, hogy létezik ilyen. 5 éve szültem, 4150 gr-os babát 23 kg hízással, de senki nem mondta, hogy kellene.
2011. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!