Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » "Ciki" magánkórházban szülni?

"Ciki" magánkórházban szülni?

Figyelt kérdés
Miért nézik le,ha Valaki ott szül?
2010. nov. 3. 22:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, és nem lenéznek, hanem max. irigyelnek.
2010. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%

szerintem sem ciki.

én mindkét gyermekünkkel magánorvoshoz jártam. volt aki megszólt érte volt aki nem. utóbbiaknak volt rá pénze.....


irigyek az emberek. mert ha annak aki lenézően beszél, hírtelen lenne pénze és jutna ilyenre akkor Ő is azt választaná vigyorogva. akkor már nem lenne ciki.

nekem is mondták, hogy nem sajnálok kiadni vizsgálatonként havonta 9.000 ft-ot 5 percért??, mondtam, NEM! én örültem hogy ahhoz a Főorvoshoz járhatok ahova jártam....


én sosem foglalkoztam az ilyenekkel. mindenkinek a saját döntése hol, mikor, mennyiért és hogyan akar szülni!

2010. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Én arra lennék kíváncsi, hogy miért gondolod úgy, hogy ciki. Szerintem nem ciki, ha megteheted. Bár én még orvost sem fogadok, az már cikibb szerintem.
2010. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, ki miért szül magánkórházban.

Szerintem nem az a ciki, ha valaki magánkórházban szül, hanem ha egy egyébként szörnyen ostoba sznob, attól érzi magát különbnek és többnek, hogy ő magánkórházban szül. Vagy azért szül ott, hogy aztán legyen mit mondania. Mondjuk szerintem 2010-ben ez a fajta sznobság és ostobaság ciki.

A másik véglet, ha egy csórikám (volt itt pár hónapja egy ilyen) spórolgat és kifizeti a magánkórházat, mert nem is tudom mit hisz, kevésbé lesz csóró. Ez is nevetséges és ciki.


Én ha lenne ennyi felesleges pénzem és megfelelnének a körülmények szülnék magánkórházban, de mondjuk azért nem rágcsálnék száraz kekszet és számolgatnám a pénzemet meg spórolgatnék, hogy ott szülhessek.

De megmondom az őszintét én orvost választottam, nem helyet a szüléshez és ott szültem, ahol ő dolgozott.

2010. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem. Az a lényeg, hogy jól legyen a baba, meg te is. Egyébként, nem lenézik, hanem az a baj, hogy ma már vannak orvosok, aki szemrebbenés nélkül még külön, súlyos pénzért vezeti le a szülést (szinte elvárás, hogy fizess a szülésért), holott ez a kötelessége. Ismerek olyan anyát, akinek az orvos azt mondta, hogy nem kéri a pénzt, amit adna a nő, mert az neki csak kávépénz....
2010. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ja, kórházi orvosokra gondoltam, nem magándokikra.
2010. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

22:41-es jól leírta a 2 végletet

Én 2x szültem államiban és megmondom őszintén nem adtam volna ki súlyos százezreket azért pár napért ,hogy magánkórházban szülhessek.


Eda ott is volt egyszemélyes szülőszoba szintén.

A szülés után a magánkórházban is kivan az ember lánya, a szülés nem egy wellness hétvége.

2010. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem ciki! Én is ott szültem, teljesen megvoltam elégedve, nem bántak velem úgy mint a kutyával.. Azt nem mondanám hogy lenézik, csak irigység megint az ur. De különben is kit érdekel hogy ki mit szól?:-) Az a lényeg hogy jól vagytok.. te és a baba. a 2. szülésem is ugyan ott lesz ahol voltam. 33hkm.
2010. nov. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Na pont erre az ostoba, sznob dumára gondoltam: Az irigység az úr. Nem kerül annyiba egy magánkórházi szülés, hogy dolgozó emberek, akik nagyon akarnák ki ne tudnák fizetni. A legdrágább és állítólag legmenőbb helyen a szülés hatszázezer forint, ez háromhavi átlagkereset. Mégis mire lenne irigy, aki nem ott szül? Áruld már el, mert igazán kiváncsi lennék rá.
2010. nov. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
08:16-as válaszoló vagyok. Ez miért sznob duma? Igen is vannak irigy emberek akik megszólják a másikat, de jól megy nektek.. Meg miért nem jó az állami? Azért mert nem elégíti ki igényeidet? kaptam még oltásokat... nem általánosítani akarok de már mondták nekem ill. hallottam vissza is. Mire jó? Azt nem nézi honnan van a pénz... Mennyit kell gürizni csak azt hogy neked mi van. És azt ne mondd hogy nincsen irigy ember az országban.
2010. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!