Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kellemetlen mindenkinek a...

Kellemetlen mindenkinek a gátmasszázs? Ma kezdtem, nem volt jó élmény.

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
én abba is hagytam, olyan rossz volt. A 2.nál már nem is próbálkoztam, mégis megszültem metszés nélkül, 4,1kg-mal ((:
2010. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én elve ki sem probálnák ilyen hüjeséget.Szülés után,nem engedném hogy bárki ott masszírozzon.
2010. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ezt szülés ELŐTT ajánlják és te csinálhatod magadnak, nem kötelező.

ÚÚÚÚRISTEN

2010. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Ja bocsi,de akkor sem csinálnám,minek masszírozni.jobb biztosan nem lesz
2010. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

mivel probaltad masszirozni?

olajat hasznaltal hozza?igazabol nem azert csinaljuk, mert jo erzes (bar nekem nem volt kellemetlen) hanem azert, mert hasznos.

aki ugy erzi, hogy kellemetlen az ne eroltesse szerintem.

nyilvan vannak akik enelkul is gatvedelemmel tudnak szulni es vannak akik masszazs utan sem, de azt butasag kijelenteni, hogy senkinek nem hasznalna.

2010. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben tovabb csinalnam mert epp attol kellemetlen, hogy kemeny a gatad. Par alkalom utan elkezd majd puhulni es jobb lesz.
2010. nov. 5. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
szerintem felesleges, majd szüléskor alkalmazza a szülésznő. akkor meg észre sem fogod venni :)
2010. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

21:57 te aztán ott vagy a szeren! :D:D de jót röhögterm rajtad.


Szerintem érdemes folytatni, én is gátvédelemre pályázom, majs márciusban.

Mandulaolaj jó állítólag erre a célre.

2010. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha gátvédelmet szeretnél fogadj fel olyan szülésznőt aki "gátvédelmes".

Akinél én szültem nem is tudtam hogy gátvédelmes szülésznő és először nem tudtam mit csinál.....hát mint kiderült tágított.

Szülésnél nem is volt se vágás, se repedés. Hugom is nála szült, tök véletlenül és nagyon meg volt vele elégedve.

Én most is őt kérem fel.

Egyébként a 36. héttől el lehet kezdeni inni a málnalevél teát ami puhítja a méhszájat és könnyiti a szülést. Előbb nem szabad elkezden inni!!


32+1 hetes Pécs

2010. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!