Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek, esetleg ismerősötök...

Szültetek, esetleg ismerősötök a Bajcsy-Zsilinszky kórházban Kubicsek Tamásnál, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem nála szültem, de amikor mentem 40+4-en nest-re, akkor ő volt az ügyeletes, és ő is vizsgált meg, hogy van-e valami. Majd amikor este visszamentem, hogy szerintem már an valami, akkor is ő volt, ős is vizsgált, és velem maradt, amíg a dokim odaért. Nagyon kedves volt, kérdés nélkül is mindent mondott, amit csinált, a vajúdás alatt is benézett, hogy jól vagyok-e, és utána még bejött megnézni a babát is:)

Igaz utána nem találkoztunk, de nagyon szimpatikus volt, és nagyon kedves.

2010. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Haló! Én hozzá jártam terhesgondozásra a XVII. kerületi sztk-ba, nem fogadtam fel, csak mindig hozzá kértem időpontot. A terhesgondozás alatt megbeszéltük, hogy nem lesz fogadott orvosom a szülésnél.

Az utolsó ultrahang vesetágulatot mutatott a babánál. Nem volt nagy eltérés, de a doktor úr nagyon lelkiismeretes volt és nem hagyta elbagatelizálni a dolgot. Rögtön küldött ismétlő ultrahangra a legjobb dokihoz a kórházba, és a szülésig hetente 1x ultrahangoztak, hogy rögtön tudjanak lépni, ha meg kell indítani a szülést. Mindezt úgy, hogy nem volt a fogadott orvosom. Azt hiszem, ez mindent elárul.

1 héttel a szülés előtt mentünk a kórházba ultrahangra, de közben egy kis vérzés is volt hajnalban, úgyhogy rákérdeztünk, hogy ilyenkor mi van. Hívták az ügyeletes orvost, aki épp Kubicsek Tamás volt, így nála szültem aznap. :) Délután fél 4-re meglett a baba, teljesen egészségesen (a baba megszerelte a veséjét még odabenn :)). A vajúdás alatt többször bejött hozzám a doktor úr, a kitolási szakasznál biztatott, segített, nyomta a pocakom. Kicsit zavarban voltam, hogy bénázok a kitolásnál, de tök türelmesek voltak a szülésznővel. Gátmetszés volt, de nagyon szépen varrt össze, mert a szülés óta minden visszatért a régi kerékvágásba odalent is. :)) Nagyon jó a humorérzéke, jó volt nála szülni! Szülés után is benézett hozzám a kórterembe, pedig az már igazán nem lett volna fontos. Mindez idén augusztusban történt.


Esetleg nála fogsz szülni?

2010. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy allat ne menj hozza es varja a pemzt
2021. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Penzehes
2021. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz ember
2021. febr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress mast
2021. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Osztom a negativ velemenyeket egy hentes
2022. jan. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szemet
2022. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keressel mast szerintem is
2022. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!