Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Küldenétek egy kis "erőt" nekem?

Küldenétek egy kis "erőt" nekem?

Figyelt kérdés
"rutinos" már 2. császárra készülő kismama vagyok,egy pozitív emlékű műtét után,mégis hihetetlenül félek izgulok!Azt gondoltam nem fogom ezt érezni...Holnap! :)
2010. nov. 8. 08:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá!!!

Nem lesz semmi gond,hisz holnap a kezedben tarthatod a kisbabád!!!

Megy a drukk

21/N

2010. nov. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Semmi baj nem lessz ne félj!

Nekem a 2. császárt sokkal könnyebb volt átvészelni,mint az elsőt! Két szem fájdalomcsillapító 5 nap alatt!

Szval meg sem fogod érezni! *-*

Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen holnap!

És Gratulálok Neked, Jó Egészséget kívánok!

2010. nov. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Helló, megy az energia ezerrel:) Holnap már kezedben tarthatod a picurt! Sok boldogságot és jó egészséget nektek:)
2010. nov. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia, teljesen természetes, amit érzel, én is rutinosnak számítottam, tavaly novemberben volt programozott császárom másodjára, egy héttel előtte még tök laza voltam, nem is izgultam, de az előtte való napra nem szívesen emlékszem, éjszaka sem aludtam valami nyugodtan, de aztán nagyon jó emlékekkel tértem haza a kórházból. Szóval fel a fejjel, teljesen együttérzek veled, sok erőt, sok boldogságot nektek!
2010. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nagy drukk megy :)
2010. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:) Köszi csajok,próbálom elfoglalni magam,és szeretgetem a 26hónapos "picinagy"fiamat! :)
2010. nov. 8. 09:50
 7/17 anonim ***** válasza:
Most mar biztos szeretgeted a picikedet. Irj hogy milyen volt!
2010. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondoltam Rád!!!

Hogy vagytok?? (gondolom jó pár nap, míg válaszolsz, de várom!)

2010. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi az erőket csajok!Második császárom is pozitiv volt minden tekintetben.Kisfiam Zimány gyönyörű és egészséges!jól viseltem a spinális érzéstelenítést(most is)és az első felkeléseket is!öröm boldogság van!sziasztok Kinga (kétgyerekes anyuka :):):))
2010. nov. 18. 15:01
 10/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok Neked a kicsi babódhoz. Nekem az első volt császár, 37. hétre, 10 perccel a műtét előtt közölték, hogy császár lesz mert gáz van. Nem lett gáz szerencsére, van egy gyönyörű 26 hónapos fiacskám.

Most 8 hetes babás vagyok, és már most reszketek azért, hogy ne legyen megint "meglepetés" császár, mert az nagyon odavágott nekem. :(

2010. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!