Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés (császármetszés) óta...

Szülés (császármetszés) óta állandóan gyomorrontásom van már 7 hónapja, más így volt így vele?

Figyelt kérdés
kb 2-3 hetente...ez lehet a műtét miatt?
2010. nov. 8. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos, hogy nem a császármetszéstől van!

Keresd fel az orvost mielöbb!

2010. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy gyomorrontás? Ne haragudj a hülye kérdés miatt, csak eszembe jutott valami...
2010. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nem lehet a savad sok?Nekem két császárom volt,mindkettő terhesség alatt szenvedtem,amikor megszültem akkor sem lett jobb,de ez nem a császártól van,eleve a tehességtől!mÁr savlekötőt szedek,de még most is van amit nem bírok megenni,fáj a gyomrom,sőt előfordul amikor kijön belőlem,már sokmindent kipróbáltam.Ez szerintem gyomorontáshoz hasonló,engem megvisel nagyon.Nem írtad mik a tüneteid?Te is hánysz?De én nem vagyok orvos,ezt csak ő tudná megmondani!
2010. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Senkit nem akarok ijesztgetni, de nekem is így indult. Én is azt hittem hogy gyomorrontás,(hánytam én is) de már mikor annyira fájt, bementem az ügyeletre, onnan küldtek a kórházba, ahol kiderült hogy hasnyálmirigy gyulladásom és epekövem van. 2 napig szenvedtem, mire csillapítani tudták a fájdalmat. Nem ehettem, nem ihattam, csak 1 hétig infúzión éltem.

Szóval én is sokáig halogattam, mert eleinte elmúlt 1 órán belül a fájás, de ez az idő hetente nőtt.

És én is császárral szültem 5 hónapja.

Mindezeken felül, még vár rám 1 epehólyag műtét, hogy nehogy ismét epekövem legyen. És az epekő okozta a hasnyálmirigy gyulladásom is. :(

Szóval sztem vizsgáltasd ki magad, inkább ne találjanak semmit, minthogy valami bajod legyen.

Jah és elvileg császárosoknál ez nagyon gyakori.

Bocsi hogy ilyen hosszúra sikerült.

2010. nov. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hányás néha de hányinger mindig és hasmenés,ez mind kb 2-3 hetente.

A terhességem előtt már diagnosztizáltak nálam megtört epehólyagot(epekő nincsen),akkoriban és a terhesség alatt is iszonyatos fájdalmaim voltak de ugye ezzel nem lehet mit tenni,de a császármetszés óta megszünt ez a fájdalom,azóta mintha elvágták volna.

Akkor lehet elmegyek egy belgyógyászati ultrahangra:-(

2010. nov. 9. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes?
2010. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes,fogamzásgátlót szedek és most voltam nőgyógyászati ultrahangon egyéb okok miatt és nincs baba:-)
2010. nov. 9. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!