Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó távozása után kb....

Nyákdugó távozása után kb. mennyi idő múlva indulhat be a szülés? Tudom, hogy ez teljesen egyén függő, és akár 1-2 nap is lehet, de érdekelne a tapasztalatotok.

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Pár órától kezdve egészen 1-2 hétig is elhúzódhat, mire beindul a szülés.

Nálam a második gyermeknél 1 héttel a nyákdugó távozása után szültem.

2010. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt ment el, este szültem.
2010. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En mult honapban szultem,egy szerdai napon ment el a nyakdugom egy resze(tobb napon at tavozott),es vasarnap hajnalban szultem.

Jo babavarast,konnyu szulest kivanok,nem olyat,mint az enyem volt :)

Lassan 1 ho-s kisfiu boldog anyukaja :))

2010. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, meg a jókívánságot!:)

Persze további tapasztalatok is érdekelnek! Remélem, most már mielőbb jön a lánykánk, mert már nagyon várjuk!

2010. nov. 10. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:

A vajúdás elején ment el, kb 3 darabban, éjjel olyan 10-11 körül. Másnap délelőtt 10.10-kor született meg a fiam.

Nem lehet rá alapozni, más jeleket figyelj. :)

2010. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem az elsö szülésem elött 3-héttel távozott
2010. nov. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első szülésemnél 6 órával a rendszeres fájások előtt ment el a nyákdugó, délután 2 körül, a fájások este 9 körül indultak a magzatvíz pedig hajnalban ment el.

A második babámnál a 35. héttől folyamatosan ment a nyákdugó heteken keresztül, de csak a 38. hétre született meg a babám, egyéb okok miatt császárral.

2010. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!