Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek "nem jött be" dr....

Akinek "nem jött be" dr. Zatik JÁnos (Debrecen), mi volt a problémája vele?

Figyelt kérdés
Köszike.
2009. jan. 10. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Te szültél nála, vagy még csak most választasz orovost?

Én Zatikhoz jártam terhesgondozásra, nála is szültem, meg voltam vele elégedve, talán ha hibát keresnék benne...kicsit "gyors " volt a terhesgondozás (nem minden esetben), viszont én problémamentes voltam. Ráadásul mindig emlékezett rám, ha beszéltünk telefonon, ha meglátott, én ajánlom neked.

3.5 hós kislány anyukája

2009. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Nekem bejött... Bár én a magánrendelőjébe járok. Nagyon figyalmes kedves, megértő ember. Jó humora van. Van egy barátnőm aki a klinikán találkozott vele és ott is rendes volt, de ha bele gondolsz a klinikán olyan kosz van,orvostanhallgatók jöbbek mennek,nem lehet leülni megbeszélni a dolgokat. Még kezetmosni sem lehet.... Gondold el a sok mosdatlan ember, kiveszi atampont majd szétkeni a kilincsen... Belegondolni is rossz, 6tele hajléktalannal.- stb. na ott csoda ha valakinek jó a véleménye egy orvosról....
2009. nov. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
58%

Sziasztok!


Én nemrég voltam nála az itt olvasott pozitív vélemények miatt,de csalódás volt.A problémámat kinevette és 15 percig azt kellett hallgatnom, hogy lehet csak bebeszélem magamnak, meg minden nő máshogy viszonyul az ilyen dolgokhoz,stb...Mondtam neki, hogy egy visszatérő hüvelygyulladást az ember érzi és nem bebeszéli magának,nem viszonyulás kérdése,pláne előző orvosi kezelések után!És igenis engem akadályoz a nemi életemben,stb..problémát jelent!Végül hajlandó volt megvizsgálni és bár mondtam neki hogy kb féléve volt rákszűrésem ő eldöntötte hogy most is lesz mielőtt még válaszolhattam volna, hogy egyáltalán akarom e..Persze ez is a pénz miatt volt, hogy többet fizessek..Aztán a "nevetséges" problémámra felírt vagy 6-7 receptet, hogy észnélkül tömjem magamba meg a hüvelyembe hétről hétre egymás után őket,hátha segít...mindezt a kenet eredményeinek tudta nélkül.

Nem értem hol itt a profizmus, a kommunikáció a beteggel, a pontos diagnózisról már nem is beszélve.Mindezért kiadtam 8000Ft-t,a semmiért.

2010. jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi 1 éve próbálkoztunk a babával sikertelenül, az SZTK-ban semmi biztatást nem kaptam, kinevetett a nőgyógyász, meg azt mondta fiatal vagyok majd lesz, stb. Nesze neked családtervezés. Állandóan lehetetlen időpontokat kaptam, amin nem is voltak hajlandóak változtatni, csak közölték, hogy oldjam meg, mert nem tud adni másik időpontot stb. Ekkor fordultunk hozzá. Megvizsgált korrekt módon, részletesen elmagyarázta a lehetőségeinket, hogy mi mennyibe kerül, hol végzik, mindent. Ekkor kaptam tőle gyógyszert is. A következő menzeszem helyett pisiltem 2 csíkos tesztet és most izgatottan várjuk első kisbabánkat. Nekem mindegy hol fogok szülni, kinél. Az a fontos, hogy Ő volt az egyetlen, aki hajlandó volt érdemben megvizsgálni és tenni a dolog érdekében. Egyébként inkább fizetek egy magánrendelőben, mint tucatáruként vizsgáljanak vagy meg se vizsgáljanak a TB keretein belül és ezután várják el a parát.
2012. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Elizaaa válasza:
Nekem nem jött be. 2 év után váltottam nőgyógyászt mert nem foglalkozott a p3-p4es leletemmel.. mindig váratott hátha meggyógyulok. Itt a neten olvastam róla, hogy milyen sokan dicsérik. Gondoltam hátha jó lesz, foglaltam is időpontot. Mikor elmentem és elmondtam a problémám teljesen megértően és segítőkészen állt hozzám. Nagyon aranyos volt. Úgy éreztem 2 év tehetetlenség után valaki foglalkozik velem. Megbeszéltük a műtéti időpontot és hogy hogyan tovább. Eljött az idő. Mennem kellett műtétre. Csak hogy hirtelen egy mészárszékben tálaltam magam. Se érzéstelenítő. Se altatás. Se fájdalomcsillapítás. Ordított velem és sértegetett. Lézeres leep méhnyak eltávolításom volt. Kegyetlenül fájt. Sírtam és kis hijjan sokkot kaptam a műtőasztalon. Lelkileg összeroppantam. Műtét után 10 percel már jöhettem is haza. Akit a környezetemben műtöttek mondták hogy ugyanezzel az eljárással gerincbe érzéstelenítést vagy altatást kaptak. Én semmit. Haza se lehetett volna jönni. ( 3 órás út a lakhelyemtől) mindenki ledöbbent. Hetekig nem aludtam. És napokig fájt a hasam.. soha senkinek nem kívánom azt amin én akkor átmentem.
2018. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ravenanime válasza:
Nagyon nem jött be! Nem tudom, hogy kik és mire fel dicsérik ennyire, minősíthetetlen hangnemben beszélt velem, kihajított a rendelőből az asszisztensnő undorítóan viselkedik, valószínűleg apénia dolorosája van!!!!
2020. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!