Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet érezni, hogy mindjárt...

Lehet érezni, hogy mindjárt megreped a magzatburok?

Figyelt kérdés
Teljesen, mintha egy vízzel teli lufit egyensúlyoznék a hüvelyemmel, és rendesen érzem, hogy mindjárt pukkan. Most elment az eszem, vagy tényleg pukkanni fog? Néha bele is nyillal, járni már abszolút nem bírok, ülésből felállni is alig.
2010. nov. 14. 20:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, holnapután leszek 39 hetes.
2010. nov. 14. 20:04
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem lehet


Nekem az első szülésnél elfolyt a magzatvizem, azaz repedt a burok, de csak annyit éreztem, hogy folyik belőlem a víz. Előtte semmit.

2010. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet érezni, én legalábbis nem éreztem. Már csak azt vettem észre, hogy valami meleg lötty folyik belőlem. :)
2010. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt éreztem mikor kilyukadt. Kicsi feszítés, és egy halk pukkanás is volt. Akkor még semmi nem folyt, aztán elmentem WC-re és mikor leültem akkor jött egy jó adag víz. Szerintem attól függ hol reped meg.
2010. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szia,


nekem már beindultak a fájások mikor elment a vizem. jött egy nagyon erős fájás, én viszont akkor tényleg azt éreztem hogy nagyon feszült belülről valami, majd a fájás csúcsánál egy nagy pukkanás(szoba végében álló férjem megkérdezte h a magzatburok pattant?) és már folyt is a víz..vagyis inkább ömlött:D:D:D de magát a burkot nem hiszem h érzed, meg azt sem olyan sokkal előtte ha elreped...sztem azt ha érzel is vmit akkor is csak előtte pillanatokban. én is csak akkor éreztem, előtte soha.

lehet csak keményedsz, és most máshogy érzed nem?

2010. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kórházban repesztettek burkot, de azt sem éreztem.
2010. nov. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szió!

Nekem 1.40 kor kezdett el folyni, egy hatalmas görcsre ébredtem, aztán jött a meleg érzet...Mintha bepisiltem volna!

Könnyű szülést Neked!!

2010. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!