Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első gyermekem várom, mindjárt...

Első gyermekem várom, mindjárt itt a szülés ideje, de ugy félek töle mint a tűztől, sose feküdtem még kórházban, de amitől igazán félek az a beöntés és a gátmetszés. Mindenkinél csinálják ezeket?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Pont nem ettől félnél.

Beötést az jó, utána jól kif..f magad és kész, a gátmetszést meg nem is fogod éerzni.

A kettő között van kellemetlenebb része:-)))

2011. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy az első írja.

A beöntést nem érzed, utána pár percig bitorlod a wc-t, de nem kell tartanod attól, hogy kitolásnál nem csak a baba távozik belőled...

A gátmetszést első szülő nőknek meg szokták csinálni. Nem is lehet érezni, inkább csak hallani. Fájáskor csinálják, ami elnyomja a vágás érzését.

2011. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

nem végzik mindenhol. nekem egyik sem volt.


ne aggódj, gondolj arra, hogy ez az élet része, természetes dolog! tehát kibírható.


és ahogy kibújik a csöppség, már semmi nem számít, érte megérte!

én a szülés óta érzem, hogy igazán nő lettem.


sok szép élményt!

2011. szept. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg ezektől nem kell félni,nem is biztos h. csinálni fogják. Nem tudom nálatok hogy van,de lehet venni a patikában ilyen kicsi 200ml-es "minibeöntést",ha lehet ilyet mondani,nagyon kellemes. :-) Én vittem be a korházba nekem azt adták,nem volt kellemetlen. A gátmetszést pedig tényleg szinte nem is érzed!! Ha varrni fognak kérj érzéstelenitést!! Sok sikert
2011. szept. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nálam nem beöntést csináltak, hanem hashajtó kúpot adtak, amit magamnak kellett felrakni. a gátmetszést meg tényleg nem fogod érezni. max szülés után majd alig bírsz leülni pár napig, úgy fog fájni a hátsód...
2011. szept. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jo neked .,te legalabb kapsz beontest .,itt ahol en elek itt nem adnak be ontest sot!!!!meg gatmetszes sincs.,es nekem hajnal ota fajasaim vannak .,szoval az is lehet hogy meg ma meglesz a picurom .,nekem is elso babom .,es nem felek a korhaztol sem mivel nagyon kedvesek es baratsagosak az orvosok .,inkabb attol tartok nehogy magam ala piszkitsak .,de ha beontest is kapnek .,az nekem meg nyugtato lenne .,hisz tudom hogy nyugodt szivel nyomhatok ha nyomni kell.,38 hkm
2011. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

első



A másodiknál én kértem kimondottan a beöntést.

2011. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
én ugyanezektől féltem folyton kérdeztem a dokit közben hogy mikor lesz a metszés annyira paráztam, ő meg nem értette. Fogalmam sincs mikor volt nem éreztem. Most már azt mondom inkább legyen mint hogy repedjek. A beöntést meg se éreztem most szülök majd másodjára, ha nem adnának is kérném ezek után. Most mondjuk még jobban félek mert már tudom mi vár rám, de tudom azt is hogy nem fog örökké tartani.
2011. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

els

az a poén, hogy én második előőt is uygamnúgy paráztam, mint az elsőnél, mert akkor már tudtam, hogy mi vár rám, mi az amit nem szeretném, hogy újra megtörténjen.



Na mindegy kibírtam, itt vagyok, de harmadikat már nem szülnék, nem is fofgok.

2011. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anyács ***** válasza:
100%
Szent Imrében szültem, se beöntés, se borotválás! Bár kaptam volna beöntést....odaraktam nekik egy kis csomagot mikor kitoltam a babámat!
2012. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!