Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Veszprémi szülészetröl,...

Veszprémi szülészetröl, orvosokról véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 16:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Decemberben szültem. Én már bent feküdtem, megismertem szinte mindenkit:)

Csak jó tapasztalataim voltak!

Bár, egy doki nagyon unszimpatikus volt, de ezzel nem voltam egyedül.

Nem tudom, változott e a helyzet, de egy apás szoba van, amúgy meg egy nagy csoportos, ahol 4-5 szülőágy van, paravánokkal elválasztva.

Ha van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok.

2010. nov. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Én is Veszprémben fogok szülni, remélem nemsokára, elvileg mensi alapján dec. 6., de remélem nem húzzuk addig. Azt én is tudom hogy egy apás szoba van, bár ez minket nem érint. Mást nem nagyon, a tesóm is ott szült 3 éve, de igazából jót is rosszat is hallottam már, akár orvos akár szülésznő, szerintem azért attól is függ, hogy mennyire leszünk hisztisek, de remélem nem lesz semmi gond.

Kedves kérdező, te mikor szülsz?

37+4 km

2010. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Február 10-re vagyok kiírva!
2010. nov. 18. 15:00
 4/23 anonim ***** válasza:
Akkor majd megírom a tapasztalataimat. remélem minnél előbb:)))))
2010. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Kedves 2.!


Az első válaszoló vagyok. Én tavaly december 6-án szültem:)


Drukk nektek!

2010. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
2. vagyok, köszönöm a jó kívásnságokat,gratulálok és sok boldog első szülinapozást:)))
2010. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Kedves 2 várom a tapasztalatodat:)És könnyű szülést neked:)!
2010. nov. 19. 16:07
 8/23 anonim ***** válasza:
Már kétszer szültem Veszprémben. Nekem pozítívak a tapasztalataim, szinte mindennel teljesen meg voltam elégedve. Ha van valami konkrét kérdésed, szívesen válaszolok.
2010. dec. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%

Én több hónapig benn feküdtem szülés előtt. Így szinte mindenkit megismertem.


Én voltam a "problémás kismama" mert sok alapbetegségem van és veszélyeztetett voltam. Sajnos nekem csak rossz tapasztalatom volt. :( A dokik "dobáltak" ide oda, csak nehogy náluk szüljek a kockázatok miatt. :(


A Török kioktatott, nehogy már én mondjam meg első gyerekkel, hogy szülni fogok...megjegyzem rá kb 1 órára meglett a babám. Sírva mentem vissza az osztályra, mert vizsgálat nélkül zavart vissza. A baba feje már beilleszkedett és tolófájásaim voltak akkor kacsáztam vissza a vajúdóba, hogy nézzen már meg valaki. NEM hisztiztem!


Lővey...órákig nem állt el a vénás vérzésem, rá se bagózott a ki tudja honnan származó és milyen anyagokat hordó tollával nyomkodta meg nehogy hozzá érjen...aztán rosszul lettem a vérveszteségtől persze szőrén szálán eltűnt.


Szóban és írásban is kértem a baba-mama 24 órás szobát. Persze üresen álltak, mégsem kaptam meg minden nap húzták aztán ugye hazajöttünk.


Csecsemősök. Kettő kivételével olyan bunkók voltak, hogy az hihetetlen. Láttam úgy dobálni a gyerekeket, levegő után kapkodtam. Szegény pici még az ágyról is visszapattant úgy fordította meg az egyik a vizsgálathoz (nem az én kicsim volt). Besárgult az enyém, azt mondták nem teszik fény alá, majd ha rosszabb lesz az állapota úgy egy-két nap vagy hét múlva...

Nem volt tejem, segítséget nem kaptam, csak megjegyzéseket, hogy nem is akarok szoptatni, és ami rosszul esett "Maga azokkal a csöcsökkel az életben nem fog szoptatni"


Nem riogatok senkit, de én ha milliókat fizetnének sem szülnék ott még egyszer! Túl sokáig voltam benn, túl sokat láttam, amiről minden anyuka hihetetlen gyorsan próbál elfelejtkezni...pedig de sok baba került a PIC-re, és de sok anyuka ballagott lehajtott fejjel, kisírt szemmel mert a csecsemős nővér leordította a fejét!


Lehet, hogy néhány anyukával kedvesek stb, de sajnos hallottam miket mondanak a hátunk mögött! Azok az anyukák pedig mit sem tudva boldogan viszik az ajándékkosarakat és a pénzt nekik!

2010. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Uhhh most nagyon megijesztettél!Első baba és február 10-re vagyunk kiírva, nyáron költöztem Békés megyéböl Veszprémbe,szóval nagyon sokmindenröl foggalmam sincs!Remélem nálam minden rendben lesz!
2010. dec. 16. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!