Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miből lehet észrevenni szülés...

Miből lehet észrevenni szülés után, hogy bentmaradt egy kis darab placenta?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megnézik, hogy egyben jött ki vagy nem, de ha maradna bent, azt egy fertőzésből, vagy gyulladásból vennéd észre.
2010. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi. mások is válaszolhatnak.

szóval remélem nem kerül erre sor, de képzeljétek egyik közeli ismerősömnek császár közben hagytak bent egy darabot, és most 2 hónap után derült ki. még nem volt lehetőségem vele beszélni, de érdekelne, hogy a 6 hetes kontrollon ez miért nem derült ki.

2010. nov. 19. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a védőnő, hogy erős vérzés van, nagyon erős, és nagyon erős görcs is.miért?
2010. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vérzés is és görcs is azért van, mert nem tud összehúzódni a méh.
2010. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem se görcsöm,se erős vérzésem nem volt!38.3 fokos lázam volt,vizesedtem,de borzalmasan,nem indult be a tejem,nem voltak méhösszehúzódásaim,hanem a combom fájt és Hál'Istennek egy tenyérnyi darab távozott belőlem....Szülés után 11 nappal történt.Kórház,műtét 5 nap a gyerekem nélkül.
2010. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ahogy kijött a placenta egyböl megvizsgálják. ha hányzik egy pici darab ott rögtön elaltatnak és kikapranak.

de gyulladás mástól is lehet, az rögtön pár nap múlva jelentkezik hosszú hetek nem tellnek el addig.

2010. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hogy lehet hogy csak 2 hónap után derült ki?????
2010. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

na ezt nem értem én sem, hogy 2 hónap után??

na meg császárnál csak könnyebb egyben kiemelnie a dokinak a placentát, mint természetes szülésnél nem? mondjuk ehhez nem értek, csak baromira csodálkozom.

na ha megtudok valamit megírom.

2010. nov. 20. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!