Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is fájdalmas volt az...

Másnak is fájdalmas volt az első néhány együttlét szülés után?

Figyelt kérdés
Szülés után 8 héttel(akkor múlt el gyermekágyi vérzésem) próbálkoztunk először a párommal, az első nagyon fájt, a következő is fájt bár kevésbé... kb. 5. alkalmat tudtam már élvezni. Simán szültem gátmetszéssel.
2011. nov. 2. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, ez természetes. Ezért kell nagyon gyengédnek lenni és hosszú előjáték!
2011. nov. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Mi olyan 12. héttel ! próbálkoztunk először, mivel nekem szakadtak-repedtek az inak -szalagok alul, gátmetszés is volt bár az piskóta volt az előzőekhez képest. Szóval eléggé fájt az első, a második és utána is... jó darabig! már úgy voltam vele hogy nekem nincs is szükségem rá!!!! A sok fájdalom valahogy kiöli az emberből a Jaj, de jó ez szupi érzés ...részt! a férjem szerencsére nagyon megértő volt, nem erőltette! kivárta azt az időt (pár hónap!) amíg kicsit helyrerázódtam! és talán ezzel hogy nem erőltette, így én sem éreztem magam egy szexuálisan 0-nak magam! kb. 9 hónapos volt a fiam mikorra visszaállt minden a régire :) viszont! ;) sokkal jobb lett :)

2011. nov. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem alig 4 hét telt el az első próbálkozásig. Kevés vérzésem volt és rövid. Elsőre is jó volt már (teljesen jó még természetesen nem.) Mi használtunk síkosítót, és hosszú óvatos előjáték. Szerintem ez könnyítette meg. Azóta sem fáj. Ugyanúgy szültem, ahogy Te.
2011. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi kivártuk a 6 hetet. Az első 3-4 hónapban nem azt mondom, hogy fájt, inkább kellemetlen volt a behatolás. De utána már jó volt. Olyan érzésem volt, mintha szűkebbre varrt volna össze doki:-)
2011. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A 6 hetes vizsgálat után voltunk együtt először, icipicit fájt az első behatolás, de nem sokáig. Nem volt szükség síkosítóra, de állítólag sokat segíthet, ajánlják. Nálam nem volt gond, sőttt. :-) Simán szültem gátmetszés nélkül.
2011. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapja szültem és most jutottunk el oda, hogy már nem fáj a szex (bár a behatolás még mindig kissé érzékeny). Úgyhogy türelem.
2011. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
hát én 7 hete szültem...de most beparáztam félek az "elsőtől"
2011. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 hét után voltunk együtt, először, de az nem volt valami kellemes! De utána mindig egyre jobb lett! És kb. a szülést követő 10. hétben már nem volt semmi gond! Én is simán gátmetszéssel szültem.
2011. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az első együttlétünk a szülés után 3 hónappal volt. (Férjem nagyon türelmes, nem erőltette a dolgot.)Iszonyatosan fájt, soha nem éreztem ilyet, szakadtak a könnyeim, de túl akartam esni rajta. Azóta csak egyszer voltunk így együtt.:(

5 hónapja szültem

2011. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen fájdalmas volt. Úgy vártam mint egy szűz kislány. Kb 8-9 hónap után mondhattam el, hogy most már minden rendben, de sokkal jobb is lett!
2011. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!