Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem indul már meg a...

Miért nem indul már meg a szülés? Szombat óta (4 napja) távozgat a nyákdugóm, napközben fájdogálok is, ha este elalszok elmulnak a görcsök meg a derékfájás.

Figyelt kérdés

Nyitva is vagyok (2111-M) a feje is beilleszkedett, akkor miért nem akar megindulni, holnapra vagyok kiírva!REmélem nincs semmi gond vele.

Ahogy végig olvastam mit irtam még én is mosolyogtam rajta!


2009. jan. 13. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 4 napig folyamatosan részletekben távozott a nyákdugó. Valakinek tovább is tart, valakinek hamarabb.

A lényeg, hogy ne izgulj, hamarosan láthatod a babádat :)

2009. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szülésznőm nekem azt mondta, hogy átlagosan 1 hét múlva szokott beindulni a szülés a nyákdugó távozása után. Sokszor nem is az egész jön ki egyszerre, nekem pl. 1,5 héttel a szülés előtt kezdett jövögetni, és még szülés közben jött ki a vége. Még valami, a statisztikák sterint első baba ha nem indítják, akkor átlagosan 40 hét + 4 napra születik. Hajráááááá :)
2009. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat!

Nekem már a második babám lesz, de az elsővel nem is hallottam ilyenről,valószinű közvetlen szülés előtt mehetett el mert én nem találkoztam vele.Remélem tényleg közel járok,mert nem akarok a kórházba befeküdni.

2009. jan. 13. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!