Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is úgy érzi magát szülés...

Más is úgy érzi magát szülés előtti napokban, mint mielőtt megjön neki? Hidegrázás, feküdni akarás, nyűgösség, derékfájás, tompa mensis hasfájás, puffadtságérzés?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár kétszer szültem, de nem voltak ilyen jeleim. Talán a derékfájás.Nem lehet, hogy összeszedtél valami vírust?Ki kellene orvos tanácsát kérni.

Annyira nem voltak fájdalmaim, hogy a kiírt napra bementem ellenőrzésre, s ott is fogtak, mert bezöldült a magzatvíz.

Most ezt nem riogatásként írom, hanem azért, hogy az ember figyeljen magára, s ha valami változik, akkor kérje ki az orvos tanácsát.

Nekem is azt mondta a doki, mikor sírtam a szülés után: Ne most sírjon, majdnem nem lett ilyen szép kislánya.

Tehát kérd ki orvos véleményét! És nagyon szép babát kívánok!

2011. ápr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerdán szültem az előtte lévő 4-5 napban kezdtem igy érezni magam :)
2011. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn szültem, vasárnap éreztem így, egész nap feküdtem, nem volt lelkierőm felkelni, minden nyűgom volt. Ami nem rám jelemző. Szombaton még nagytakarítottam, nem bírtam az energiámmal. Vasárnap éreztem hogy most valami más, olyan fura volt. Aztán hajnal 3-kor elontott a víz :-D
2011. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szia! én is kíváncsi vagyok,napok óta nyűgös vagyok,fáradékony,alig vagyok éhes,sok jósló fájásom van,sokat fáj a hasam,meg mindenem alig tudok aludni, az hihetetlenül aktív babám ellustult,hasmenésem is van,meg hányingerem,folyton feküdnék,állandóan elfáradok,ár24.-május 1.közé vagyok kiírva

39hkm

2011. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is így érzek,vannak ezek a jóslók, a héten már többször sírtam is ok nélkül, mint amikor megjön és nem tudom mi a bajom! nekem még lenne hátra másfél hetem, meglátjuk!
2011. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
na hát...remélem nem húzzuk már sokáig :) keddre vagyok kiírva, tegnap és ma tele vagyok már életerővel, semmi fájás, minden tünetem elmúlt. Szerintem (remélem!) vihar előtti csend!
2011. ápr. 17. 08:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia en is keddre vagyok kiirva!!! De mar nagyon nem birom! Mar nagyon varom, hogy tortenjen valami, figyelem magam egesz nap, de semmi... :( En tegnap ugy ebredtem hogy kicsattanok az erotol, kitakaritottam, mostam, foztem, aztan ma reggel meg olyan vagyok mint a mosott sz@ar. Nekem se kemenyedi, mar a hasam ugy mint mult heten majden megesz nap. Hat remelem hogy tenyleg vihar elotti csend, mar nagyon varom hogy lassam a kisfiamat! De lehet hogy azert nem jon mert mar tenyleg tulsagosan is varom...
2011. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hu csajok ez erdekes!

En is ugy voltam hogy sokat kemenyedtem szedtem a magneziumot mint az orulet, most meg ket harom napja semmit nem erzek nem kemenyedek, fitt vagyok.

Jo is de zavar is mert mennek mar szulni. Remelem tenyleg vihar elotti csend es hamarosan karunkban tarthatjuk a babainkat! Elso babam 37+2 hetre szuletett, akkor elfolyt a magzatviz de elotte nap nagyon kemenyedtem es nyugos voltam. 38+4 hetes km

2011. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
megszületett a kisfiam 21-én 5:50-kor 54 centivel és 3350 grammal, spontán, egészségesen :))))
2011. ápr. 25. 18:16
 10/11 anonim ***** válasza:
11:43-as vagyok szivből gratulálok!mi a pici neve?
2011. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!