Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harmadik babásoknál van-e...

Harmadik babásoknál van-e tapasztalat a szüléssel kapcsolatban? 8 év telt el a második kisfiam születése óta, lehet nem lesz mégsem olyan könnyű ez a szülés?

Figyelt kérdés
Minden rendben eddig nem óriás a baba, érdekes hogy harmadjára szülök mégis izgulok. 38 hetes km.
2009. jan. 14. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 szültem a 3. babámat. A vajúdást meg sem éreztem, de rettegtem a tolófájásoktól és attól, hogy mikor szólítanak fel, hogy lehet nyomni, és majd nem tudok stb. Már a teherbeesés kezdetétől rámjött néha a félelem, pedig igazán nem kellett volna ennyire izgulnom, hiszen 2 sima és problémamentes szülésem, ill. terhességem volt már. Mégis sokszor álmodtam a szüléssel, néha már rémálmaim voltak. De amikor eljött az idő, hogy menni kell, már szinte elszálltak a félelmeim. Könnyű szülést kívánok!
2009. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hete szültem, bocsi!
2009. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Nem szeretek beszélni erről másoknak, mert kinevetnek, hogy mit parázok itt mivel már kétszer szültem. De hát egy szülés sem egyforma. És őszintén. Azért ez nagy dolog egy nő életében akárhányszor szül is. :)
2009. jan. 14. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a 3. babát várom és nagyon izgulok és félek. Uezek a gondolatok járnak a fejemben. Nekem nagy babám lesz, de a 2. se volt kicsi. Én már csak azt várom, hogy kimondják amikor kibújik, hogy egészséges! Félek a szüléstől is, 2 éve volt az előző, tehát még elég friss az élmény és nem volt rossz élmény az előző kettő sem! Könnyű szülést neked!

37 hetes

2009. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 8-év után szültem a 3-ik babámat. Az első 3300g, 3800g a harmadik pedig 4150g-os lett. az első 2-napal előbb a második 1-héttel később a harmadik pedig 12-nappal később bújt ki és indítani is kellett. Háát nagyon fájt és nehéz volt egy ekkora babát megszülni mondjuk csak 5-óra volt az egész vajudással együtt.

Most várom a negyediket a 24-héten járok és bevallom őszintén nagyon félek és aggódom pedig ez lesz a negyedik!

Szóval megértelek, kitartást és könnyű szülést kívánok!

Gabi

2009. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!