Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés óta pé környékén...

Szülés óta pé környékén nagyon erős lett a tojcsis folyásom, és 1 hétig is tart. Normális?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha???? Mi az a "pé" meg a "tojcsis"???? Nem tudsz magyarul???
2010. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van,elötte észre se vettem szinte,de most zavaró.
2010. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szintén! Sőt, "pé" környékén még görcsölök is kicsit!
2010. nov. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az eslo szules utan nem volt ilyen, de most nalam is ez a helyzet. Igen eroteljes tojasfeherjes folyasom volt majdnem egy hetig. Szules utan ez volt most az elso mensim, kivancsi vagyok a kovetkezonel is ez lesz-e.
2010. nov. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7 hónapja szültem és ugyan ezt érzem, olyan furán fáj a petefészekem, folyásom ezőtte is volt, de a fájdalom erősebb lett. A mesim viszon szülés óta gyengébb és akkor nem görcsölök -Valamit valamiért :) -. Van olyan akinek alhasi "fájdalmak" voltak és aztán megszüntek maguktól idővel? Minden jót!
2010. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
MI az a tojcsis folyás? Én vagyok ilyen hülye? Komolyan ezen gondolkodom már egy órája.
2010. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak: Olyan hüvelyváladék, aminek a tojásfehérjére (rövidítve, szlengesen: tojcsi) emlékeztető állaga van.
2010. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint nem vagyok egyedül. Egyébként nekem is többedik szülés után történik ez.
2010. nov. 30. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!