Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárosok! Mi a teendő...

Császárosok! Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Voltál már úgy,hogy császár után 2-3hónap elteltével teherbe estél?Honnan vetted észre,hogy az vagy?Gondolom elvetetted.És ha már valaki kicsúszik az időből és nem tudja elvetetni?
2010. nov. 26. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöm császár utáni második hónapban esett teherbe, problémamentes terhesség után megszülte az egészséges második lányát. Én se vetetném el. Miért is tenném? (De ha nem akarnék gyereket, akkor védekeznék)
2010. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm 3hónapja szült császárral és terhes lett!azóta a nagy 3 a kicsi 2 éves és van már egy 5hós is!gyorsan letudták a hármat...mindhárom császárral született!
2010. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló!Nem lett semmi baj a varratával a terhessége alatt?Mert úgy tudom kiszakadhat,ha nagy a teher.Köszi nektek a válaszokat,várom a további válaszokat!
2010. nov. 26. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:
pont ezért nem nagyon szoktát megvárni a 40.hetet hanem a 38.ban megcsászároznak!a külsö-belsö varratok nehogy szétválljanak és ha 2éven belül szülnél újra akkor tuti császároznak
2010. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

még annyit:attól függetlenül nem vetetném el ha ennyire korán jönne!ha meg kicsúszol akkor több,mint valószínü,h szülnék,de mivel nagyon nem szeretnék ebbe a hibába esni így ezerrel védekezünk

ezek szerint te újra babás lettél és nem terveztétek még a kistesót?

2010. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok!nem lett semmi baj, de a második babát 38hétre vették ki!a 3.-nál azt érezte hogy szétszakad, de semmi baj nem lett!csak feszült neki nagyon!üdv
2010. nov. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!