Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárosok! Szülés után...

Császárosok! Szülés után (mindegy mennyi idővel) volt bármilyen probléma a császár miatt? Menzesz gond vagy emésztési, esetleg a heggel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem több, mint 20 hónapja volt császárom, de eddig semmi problémám nem volt miatta!
2011. okt. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a 2ik császár után kb. hat hónapig véreztem. Aztán naggyából a szoptatás abbahagyása után megszünt,utána már csak itt ott volt ismeretlen eredetű vérzésem-maszatolásom.
2011. okt. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem több mint egy éve császároztak.

Menzesz gondom nincs, a hegy jól gyógyult. viszont egy 200forintosnyi területen nem érzem a hasamon a bőrt... Ez legyen a legnagyobb gond!

2011. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...

Sőt. Könnyebben menzeszelek. Ugyanúgy 8 nap, mint lánykoromban, de nem akarok meghalni közben...

2011. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát akkor én vagyok az ellenpélda.

2x nyílt szét a hegem császár után.3hónapos volt a kislányom mire teljesen rendbejöttem.Kezelésre jártam(kimosták a lyukat)

Menzesszel.is megjártam.Már a harmadik hónap óta rendszeres és Nagyon megvisel.Jobban mint előtte pedig előtte sem volt kutya.És erősebb is.2napig vastag inkotencia betétet használok.Röhejes tudom,de a másik fél óra alatt megtelik.

Úgyhogy én sajnos így jártam.

2011. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Több mint két éve császároztak,de szerencsére nem volt semmi gondom. Pár napon belül újra császároznak!
2011. okt. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem trombózisom lett császár után, ami egyrészt életveszélyes, másrészt otthon kell hagyni a babát, harmadrészt most életem végéig járhatok gumiharisnyában és szedhetek vérhigítót.

Úgyhogy ha császárra készülsz, érdeklődj a nőgyógyászodnál, vizsgáljon ki trombózishajlamra (sajna elég gyakori, bár speciel nekem nem volt) és/vagy adjon a műtét után LMWH profilaxist. Ha elzárkózik, akkor javasolt népi megelőző módszerek: mozogj, ne ülj sokat, pár hétig mindig polcold és fáslizd a lábad, és igyál legalább 3 litert folyadékot naponta (szoptatáshoz úgyis kell).

2011. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!