Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az esztergomi szülészetről?

Figyelt kérdés
milyen fájdalomcsillapítót adnak, rendesek-e, milyen vajúdási lehetőségek vannak?
2009. jan. 15. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


4 hónapja szültem Esztergomban.

Nekem nem volt negatív élményem. Fájdalomcsillapításról nem tudok írni, mert én nem kértem. A szülésznő nagyon rendi volt, vmilyen Andrea, a következőnél fix, hogy megfogadom. A dokim magán volt, Nagy László, én vele is maximálisan meg voltam elégedve. (Hallottam róla rosszakat is, sztem jó!) Velem voltak szinte végig mindketten, bár gyorsan jött a kisfiam.(Fél 10-re mentem NST-re 5 percesekkel és fél 2-re megvolt a baba)

Vajúdni lehet gimnasztikai labdán, meg láttam bordásfalat is. Én a labdát próbáltam, de nem jött be, ritkulni kezdtek a fájásaim és oxitocint kaptam. Innen már feküdni kellett.

A csecsemősöket is szidták nekem többen, de velem ők is rendik voltak, pedig elég problémásak voltunk. A kisfiam nem nagyon akart szopizni, sokat segítettek az elején. Meg is lett az eredménye, mér le sem szakad rólam:-))

Hát ennyit tudok, összességében kedvesek voltak, és jó élmény maradt a szülés.

Ha van kérdésed írj nyugodtan, akár privit is.

Könnyű szülést neked!

2009. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!