Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baltshik nőgyógyásszal kapcsol...

Baltshik nőgyógyásszal kapcsolatban van valakinek rossz tapasztalata?

Figyelt kérdés
Én nála szűltem nemrég, az elején fura volt kicsit, gondoltam, majd később biztos oldottabb lesz vele a találkozás, de nem lett szimpatikusabb. A vizsgálatokat viszont úgy gondolom korrektül végezte, én a magánrendelésére jártam, de ha volt valami egyéb problémám soron kívül a János kórházban is fogadott. A szülés s rendben zajlott, viszont akadt egy nem kis problémám, amit szerintem neki észre kellett volna vennie és szólnia... Szóval voltam a 6 hetes kontrollon, és akkor mindent rendben talált... Volt még kis folyásom, arra csak annyit mondott, biztos még valami fertőzés, felírta úa. hüvelykúpot, mint e terhességem alatt (szoptatok) és ennyi, elkérte a rövid diagnózisra ugyanazt a pénzt, mint a terhességi vizsgálatoknál (12e Ft) Majd elmentem 1 héttel később körzeti rendelőintézetbe, mert nem múlt el a folyásom, és gondoltam ott leglább rögtön kenetet vesznek és laborba küldik...stb. Bár a doki egy bunkó, flegma alak, de rögtön kiszúrta, hogy sarjszövetem van és mondta, hogy nézessem meg a "dokimmal" is, mert ebből problémáim lehetnek... Jól rám ijesztett és elvesztettem a bizalmamat a Baltshik felé... No, hogy rövidre zárjam, most egy 3. dokinál tartok, akit ismerős ajánlott és ő meg fog műteni mert amikor ő vizsgált még egy kis polipot is talált. Tudom, hogy ez szubjektíven hangzik, de kérdem én, egy főorvosnak nem kellett volna ezt alaposan megnéznie, észre kellett volna vennie... vagy gondolta majd szólok, ha zavar??... Kiváncsian várom többek között azok véleményét, akiknek volt valami problémájuk ezzel a dokival.
2011. nov. 4. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia,bár én voltam már nála vizsgálaton,nem az én dokim.De szerintem eléggé szétszort,unott egy doki.Meg olyan mintha azt képzelné magárol ő a mindenható.De ha tényleg alaposabban megvizsgált volna biztosan észreveszi a bajt.Ő nála voltam a 18.-dik hetes uh.on,én teljen közönbösen benyögte,hogy elkell mennem további vizsgálatokra,mert nem látta a baba arcsikját,és megirta a papirokat,aztán már ment is a következő.
2012. jan. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!