Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első mensi...

Szülés utáni első mensi nektek is ilyen erős, és fájdalams volt?

Figyelt kérdés
6 hónapja szültem,négy hónapig szoptattam,és most jött meg.Már több mint egy hete vérzek,és nagyon fáj a hasam,és egyáltalán nem gyengül.Baj lehet?
2009. jan. 16. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 2hónapra megjött még most is szoptatok 9hós a kisfiam és 1-2alkalommal majd megörültem annyira görcsöltem.
2009. jan. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a véres betétemből vettem észre,h megjött...szülés előtt se fájt nagyon,de most meg aztán semmi.Még a puffadás sincs.Én a helyedben megnézetném magam,mert ez nem teljesen normális dolog sztem.Hacsak nincs spirálod,mert az ilyen tüneteket produkál.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szülés előtt sokat szenvedtem a menstruációs görcsöktől (volt, hogy kórházba kellett menni). Az én babám 7 hónapos, egy hónapja nem szoptatom, tegnapelőtt jött meg. Én is csak akkor vettem észre, mikor WC-n voltam, hogy vérzek.

Korábban én is azt olvastam ezen az oldalon, hogy milyen bő vérzésű az első-második mensi. Hát nálam nem. Ugyanolyan, mint előtte volt.

Szerintem ez egyénfüggő. A tied már szerintem túlzás. Menj el orvoshoz!

2009. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hétre jött meg, pontosan egy hétig vérzett, amúgy 3-4 napig szokott. És sokkal jobban vérzett, mint előtte, én is aggódtam, de nem kell, ez ilyenkor normális.
2009. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. Az első nap észre sem vettem szinte, de a második nap egy "kisebb vajúdási fájdalom kezdete" volt. És sokkal bővebb is volt, 6-7 napig eltartott. Nekem is 6 hónapra jött, aztán utána kimaradt, majd megint. Szoptatni viszont azóta is szoptatok.

9 hónapos anyuka

2009. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!