Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni (első) menstruáci...

Szülés utáni (első) menstruáció nektek is erős volt?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom, nagyon sok a régihez képest.
2011. szept. 25. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nem erős volt inkább hosszú.Előtte ugye tablettát szedtem,3 napos gyenge vérzés. Amikor először menstruáltam újra volt vagy 6 nap és erős a tablettáshoz képest. De aztán visszaállt. (főleg mivel újra szedtem a tablettát)
2011. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

10 hónapos volt a lányom, amikor megjött először, nagyon sok, nagyon görcsöltem, ráadásul mentálisan is rosszul álltam a dologhoz, mert olyan rossz volt, hogy már megint "kezdődik" :)

Kényelmes volt az élet nélküle :)

következő már normális volt, a mennyiség és a minőség is, sőt úgy veszem észre, hogy könnyebbek azok a napok, mint szülés előtt!

2011. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jubilee ***** válasza:
Igen. Szülés után 8 hónappal volt először a 2. terhességem után. Az elsőnél 7,5 hónapra jött meg. Csak az "első" volt nagyon erős, azóta normalizálódott a dolog. :)
2011. szept. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem szülés előtt 2-3 napig tartott.

Azóta hosszú is (7-8 nap) és sokkal erősebb is :(

Azt hittem idővel jobb lesz, de nem. :(

4 éve szültem

2011. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem erős, nem görcsölök, viszont 9. napja tart.
2011. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1.szülés után 2hónapra jött meg, iszonyat erősen, nagyon véreztem. De kövekező már normális volt, mint szülés előtt.

2.szülés után, ugyanúgy 2hónapra jött meg, és fél évig tartott ez az iszonyúan sok véréses állapot, éjjelente 3xcseréltem a legnagyobb always betétet, és sehova se mertem menni, ha megvolt, mert féltem, hogy elönt a vér. Már kétségbe estem, hogy mi lesz így, de a 7. hónapban feleannyi vér jött, a 8-ban pedig visszaállt minden a régi kerékvágásba. Utána is normálisan jött meg mint előtte.

2011. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!