Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor fog elmúlni a csomó?

Mikor fog elmúlni a csomó?

Figyelt kérdés
8 hete szültem és a nunimnál, a varrat helyén van egy kis csomó, amit ha megnyomok fáj. Voltam 6 hetes kontrollon, azt mondta a doki hogy allergiás reakció is lehet a varratra, és hogy 4 hét múlva menjek vissza. Jaaa és addig kerüljük a szexet :( Másnak is volt már ilyen? Mikor múlik el?
2010. dec. 4. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán itt találsz néhány hasznos választ.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2010. dec. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Érdekes dolgok ezek :) Lehet nekem is olyan van. :(
2010. dec. 8. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt. Magatol nem mult el. A problema oka nalam a kollagen tultermelodese, ami ugye egyreszt negyon jo, mert a bor tovabb szep marad, nem rancosodik az ember lanya tul gyorsan, sebek gyorsabban gyogyulnak. Nos a huvelyi varrat is gyorsabban gyogyult, csak a kollagen tultermeleses esetekre jellemzoen vastagabb varrat alakult ki, ami a huvelyben igen kellemetlen, egyuttletet, tamponviselest lehetetlenne teve. Azt mondjak nehany ev alatt magatol is elmulna... Kulfoldon elek, itt ha nem eppen halalozol, akkor nem vesznek komolyan, a korzeti orvosom 6 honapig kiserletezett, majd kert egy idopontot nekem a korhazba, amit ok surgosseggel 3,5 honappal kesobbre meg is adtak. 9,5 honapnyi kuszkodes utan felgyorsitani a folyamatot nekem a varratszovetet lebontani segito szteroidos injekcioval tudtak, ami nalam 2 honap alatt rendbe tette a dolgokat. Ha ez nem jott volna be, akkor fel kellett volna ujra nyitni a szovetet, ami ketszer is rossz, egyszer, mert ugye senki nem akarja meg egyszer, masodszor a meglevo kollagen problema miatt nagyon keves az eselye annak, hogy nem ugyanugy fajdalmas nagy seb marad. Ja a gyogyulasig nekem is no szex (fajt, mint a vesztes), vagyis nalunk majd egy ev ment el igy...


Remelem ott nem ugyanez a problema. Ha szep, egeszseges boru csajszi vagy, es a sebeid egyebkent gyorsan gyogyulnak, akor minden eselyed megvan ra. MInden jot, mihamarabbi gyogyulast kivanok.

2010. dec. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!