Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi időre kezd...

Krisztina27 kérdése:

Szülés után mennyi időre kezd elmúlni a terhességi csík a hasról? És mennyi időre a többi csík a hasról ill combról?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Elmúlni nem fog (mert ott megszakad a bőr ill. kötőszövet) csak összébb húzódni, halványulni fog.

Nekem első terhességem után olyan 8-9 hónappal már szinte teljesen elhalványult, aztán olyan még pár hónapra rá már bőrszínű gyöngyházfényű lett. Sajnos látszik és utálom mert csúnya, dehát ez legyen a legnagyobb bajom:)

Cserébe van 2 egészséges gyerekem.

2011. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
szervezettöl függ.. es a csikok vastagsagarol ill. mellyedeseitöl! en olajoztam magam megis csikokat kaptam..nem sokat de mellyeket es szeleseket.. 3evig tartott mig egy bikinibe tettem magam. elötte mindeg latszottak halvanyrozsaszinünek...mara mar kifeheredtek, de meg mindeg.. mintha op lett volna.. nem vok vele megelegedve, de a figyelmetlensegemet annora nem tudom visszaforditani.
2011. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 hónapja szültem. A hasam nem repedt, az oldalamon lévő néhány csík már alig látszik. Majdnem fehér. A combom viszont nagyon szétrepedt, ott még rózsaszín csíkok éktelenkednek, de most kb. 2 hete kezdtek el végre halványodni.
2011. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

7 honapja szultem.

A barna csik a hasamon meg mindig latszik,de mar csak nagyon halvanyan.

Szerencsere nem lettem strias sehol :)

2011. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon enyhék voltak a csíkjaim, és mostanra (7 hónap után) szinte teljesen eltűntek. De van, akinek csak halványodik, viszont megmarad.
2011. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6,5 hónapja szültem, a hasamon a csíkok még mindig látszanka, alig halványodott valamit:(
2011. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elsején lesz 5 hós a lányom, a hasamon a repedések halványodtak, de a barna pigment csíkom még mindig nem tűnt el csak halványodik és belül az egész köldököm sötét, pedig nem volt az.

19 kilót híztam, szülés után 8,30-al voltam könnyebb, most még 2 kg van rajtam a starthoz képest.

Remélem lesznek még halványabbak is a csíkok, most 1részes fürdőrucit kajtatok :)

2011. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8 hós a babám, és még mindig piros a csik...Nekem nem akar halványulni, nem tudom miért...?
2011. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!