Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire ment konnyen a...

Mennyire ment konnyen a fogyas szules utan?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Nekem nagyon. Ettem, ami belém fért/fér, és szoptattam-szoptattam.

Második baba után vagyok picit több mint egy évvel, és sajnos nem bírok felszedni, pedig jól jönne egy-két kiló, nem vagyok túl jó erőben...

Pedig mindkettővel vagy 18 kilót híztam.


Szerintem ez alkat kérdése, mások meg azzal küzdenek, hogy nem mozdulnak a kilók...

2010. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szülés után könyen ment igaz most a 2.terheségmnél 6 kg-ot rögtön le is adtam viszont utána hogy szoptattam,13hónapig még 3,5 kg lement rolam viszont azzota eltelt1,5 hónap én meg már visszaszedtem magamra majdnem 3 kg-ot sajnos én olyan alkatu vagyok hogy ha egy kicsit elengedem magamat egyből szaladnak fel rám a kg-ok.
2010. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt szinte semmit sem fogytam. Amikor elválasztottam a kisfiamat azután nagyon gyorsan leadtam 12 kilót.
2010. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hűűű semennyire!! Szoptattam másfél hónapig csaj sajna és hiztam...nagyon sokat! Állandóan ennék...És ez még mindig tart! Édes után sósat, sós után édeset...! :( Terhesség alatt nem zabáltam ennyit mint most! :(
2010. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semennyire! Szoptatás alatt csak híztam, pedig nem zabáltam. Ettem + rengeteget ittam, hogy legyen tejem. Most már nem szoptatok, úgyhogy kezdem a fogyókúrát!
2010. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is alkat függő. Én mindkét gyerekkel 15 kilót híztam sok volt a víz belőle. Az elsővel mikor hazajöttünk a kórházból 12 kilóval voltam kevesebb. Lement a sok víz, idegeskedtem is, lassan indult be a tejem. Aztán ahogy beindult a szoptatás felszedtem még 3-at és 1 évig akármit csináltam nem ment le. 1 éves korában leszokott a fiam a ciciről, akkor kezdtem fogyózni és végre lement a maradék 4-5 is. Akkor se voltam lánykori versenysúlyomnál de legalább nem plusz kilókkal kezdtem a második terhességet.

A másodikkal is 15 kiló jött fel, kórházból hazajőve csak 8-cal voltam kevesebb és sajnos ezt tartottam is a szoptatás végéig.

Most 2 hónapja vége a szopinak tartom a fogyókúrát (nem drasztikus) és már lement 4,5 kiló. Már csak olyan 3-4 van hátra.

2010. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én most kevesebb vagyok 4 kilóval mint a terhesség előtt...nem is értem. Nem gondoltam, hogy épp a terhesség és szülés miatt fogok fogyni, pedig nincs rajtam felesleg. Lassan már kezdem is magam furcsán érezni, mert elfogyok így szoptatás alatt.

Hogy ez amúgy mitől van, másnál meg miért nem mennek le a kilók, hát én nem tudom...

2010. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 gyerek után (13 kg-ot szedtem föl) 1,5-2 hó és lement amennyit akartam, több mint a fele bőven, a többit meg akartam hogy rajtam maradjon mert elég sovány voltam. Most a 3. bébivel 10 kg-ot hiztam és szinte leolvadt rólam 2 hónap alatt, sőt most már 13 kg minuszban vagyok. Pedig nem fogyozóm. Volt még egy terhességem ami a 33. hétig tartott ott eleve 14 volt már akkor rajtam, jól meghiztam és bizony 1 évbe telt hogy visszanyerjem az eredeti súlyom. De ott mondjuk szó szerint zabáltam. A többinél normálisan ettem. Szerintem genetika.
2010. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 69 kg-val kezdtem a terhességet, majd 87kg-val mentem szülni. A pici most 4 hónapos és 1 hetes, jelenleg 65kg vagyok. Pedig zabálom a csokit minden nap. Alkat kérdése, hogy kinél, hogyan alakul. Nővéremről egy évig egy deka sem mozdul se le, se fel. Aztán rohamosan elkezdett fogyni.
2010. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Borzasztó nehezen, én feladtam erre a hónapra, majd januártól indul a "nagy fogyás":)
2010. dec. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!