Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyermekágyi vérzés meddig...

Gyermekágyi vérzés meddig normális?

Figyelt kérdés

9 hete vérzek. Már nem nagyon, de a vérzés pirosas és nem barnás.

Az első 4 héten erős volt, majd rá két hétig barnás, majd újra pirosas - én azt hittem ez már mensi, de azóta is tart.

Szülés után a 7. héten voltam dokinál, addigra kaptam időpontot kontrollra, még akkor is véreztem, de akkor azt mondta, hogy ez még normális.

Sajnos császáros voltam.

Most szabin van az orvosom. Holnap lesz a másik dokim, nála rákérdezek, de addig várnék tapasztalatokat! Köszi előre is a válaszokat!


2010. dec. 9. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
hát, hat hét után már a réginek kellene lenned. Már rég elmúlt a gyermekágy időszaka. Menj vissza, vagy egy másik doktorhoz menj el. Ez nem normális már, és le is gyengít.
2010. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A helyzetunk nagyon hasonlo :(.En is csaszaros vagyok,oktober 17-en szultem,azota is tart a verzes,epp olyan sorrendben,mint neked.A 6 hetes kontrollon a dokim mindent rendben talalt,azokon a napokon nem is vereztem,aztan ismet elojott.Nem tudom mitol van,de azt tudom,hogy ma jobban megeroltettem magam,es jobban vereztem :(
2010. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A hat hét nem szentírás. Én is úgy voltam hogy addigra elmúlt, aztán éppen aznap mikor kontrollra mntem volna, megint elkezdett. Ez tartott még 2-3 hétig. Lassan azért el kellene múlnia.
2010. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én mindkét gyermekemnél 8-9 hétig, de a végén már nagyon halvány volt. Kérdezd meg a dokit, de szerintem mindenkinél más a normális.
2010. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltatok!
2010. dec. 9. 20:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam az első gyerkőcnél pontosan 10 hétig tartott. Én is már tök ideges voltam miatta, hetente kérdeztem a dokit, hogy normáslis-e. Állítólag normális.

Másodiknál megúsztam kb 4 héttel. Mindkettő sima szülés volt.

2010. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyukám császáros volt és ő is 9 hétig vérzett. Azt mondta neki az orvosa, hogy 10 hétig normális, de utána kaparást ajánlanak (ez volt az általános álláspont 22 éve és ha akkor nem volt baj a 9 hétig vérzés, most sem lehet).
2010. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, akit az anyja császárral szült.


Simán szültem az elsőt (a másodikat még csak várom), 5 hétig véreztem utána még 1-2 napig volt furcsa folyásom, de elmúlt.

2010. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Császárral szültem az elsőt(több nincs,csak tervben^^).

1 hétig(!) véreztem,addig is inkább pecsételő volt.

Lehet nekem van csak szerencsém,de oooolyan ügyes dokit fogtam ki,h mire elmúlt,addigra a sebem sem fájt:)

2010. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!