Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mennyi...

Császármetszés után mennyi ideig normális az erős vérzés?

Figyelt kérdés
8 napja volt a műtét, a 4. napon úgy engedtek haza, hogy csak sárga folyásom volt ahogy elvileg lennie is kell, azóta viszont nagyon erősen vérzek! Nyugtassatok meg, hogy másnál is volt így?! Nem szeretnék visszamenni a kórházba...
2011. okt. 29. 06:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a műtét után 7 hétig (!) véreztem. Az első pár hétben erősebben, aztán a 4. héttől csak picit, és volt olyan, hogy pár napig semmi, aztán újra kis pecsételő-szerű.


Elmentem az orvoshoz a 6 hetes kontrollra, ő azt mondta, normál szülés esetén 6 hétig szabad vérezni, de császárnál akár a 8. hétig is normális. Nekem pont azt mondta, hogy a műtét után normális a nagyon erős vérzés, hiszen a méhből távoznia kell a felesleges dolgoknak, sejteknek.


Szerintem normális, amit leírsz, de ha megnyugtat, mindenképp menj el az orvosodhoz!

2011. okt. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez fura! Ilyet még nem hallottam, hogy 4. nap után csak sárga folyás???!!!!! Nekem 2 császárom volt, a legutóbbi 3 hete, de még mindig vérzek és az előzőnél is így volt, és ez így volt normális. Nekem is van, hogy 1 vagy két napig semmi, aztán megint pecsételés. Szerintem az lenne a fura ha nem véreznél.
2011. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a műtét után elég erősen vérzett még 14-15 napig és volt, hogy hatalmas alvadt darabok is jöttek, de azt mondták, ez normális.
2011. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 hétig véreztem. de én még ilyet nem láttam, mint a vízesés pfúúúj. nem tudom meddig volt erősebb, de utána még egy pár mensim erős volt.
2011. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!