Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ajánljátok a haskötőt vagy...

Ajánljátok a haskötőt vagy hasleszorítót (nem tudom a nevét) szülés utánra? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 19:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Császáros voltam. Én is akartam hordani, de nekem azt mondta a doki, hogy csak ártok vele, mert nehezebben nyeri vissza az erejét a hasizom, mert nincs használva. Tudja a fene... Ha használ az ember, akkor azt nem tudja, hogy milyen lett volna nélküle, ha meg nem használ, akkor meg azt nem tudja, milyen lett volna vele... Szóval én doki tanácsára nem használtam.
2010. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mindkét szülésem sima volt. A Kútvölgyiben és az IStvánban is több csecsemőst megkérdeztem és mind mosolyogva mondta, ohgy semmiféle szerepe nincs a visszahúzódásban és lapos hashoz sem a leszorító döntő sőt pár óránál többet - ha már muszájnak érzem - ne is viseljem. Nem hordtam végül egyiknél sem, nekem iszonyú kényelmetlen volt és ugyanolyan formás :DDDD , úszógumis a hasam mint anno. :DDDDD
2010. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 23-án szültem, császárral. Használtam már a 2. nap haskötőt és vagy azért vagy másért, nem tudom, de befülledt a varratom (sebem), így szépen be is gyulladt (nagyon fájt). Pár napot nem használtam, ezután szépen meg is gyógyult a seb és azóta ismét hordom:)!
2010. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor szerintem nem fogom használni!
2010. dec. 16. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!