Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39hetes kismami vagyok, és...

39hetes kismami vagyok, és reggel óta folyamatosan keményedik a hasam, de nem görcsöl! Ez jelezheti már végre a szülést? Eddig csak napi 2-3x keményedett, de ma egész nap tart, szinte megállás nélkül!

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nalam is ez tortent es ejfelkor megszuletett a kislanyom,a ferjem meg most is jokat nevet rajtam mert valtig azt hajtogattam hogy biztos elmulik,elmentem zuhanyozni mert azt mondjak enyhiti de megsem mult el...:)
2010. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ird meg ha van valami jo hir!!!!
2010. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még semmi nem történt, pedig bíztam az éjszakában. :( Azóta is keményedek, de nem görcsölök. Alig aludtam éjjel, mert mikor keményedek olyankor majd meg fulladok. Remélem 1-2napon belül történik már vmi, szorítsatok! :)))
2010. dec. 14. 06:53
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! nekem nem keményedik hanem görcsölget,de nem veszem észre,hogy rendszeres lenne.Félek,hogy későn fogom észre venni,hogy menni kell.tényleg azt mondja mindenki,hogy úgy is tudni fogom mikor kell menni,de mi van ha nem.Mennyire kell hogy fájjon a 10 perces fájás?elég nagy a fájdalom küszöböm és tertok tőle,hogy nem fogom tudni,hogy indulni kell.elég messze van a kórház.Bocsi a visszakérdezésért.

39 hkm

2010. dec. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!