Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37hetes kismama vagyok. Nem...

37hetes kismama vagyok. Nem múlik el reggel óta a mensi-szerű fájdalmam, a csípőm és a derekem is eléggé fáj, de folyamatosan. Időnként keményedik a hasam, rövid időre, de rendszertelenül. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
nem hiszem, hogy ebből lesz a szülés, reggel még jóslóra gondoltam, de már kicsit aggódom, nincs-e gond a babóval?
2010. márc. 25. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tegnap délelőtt volt menszi szerű fájdalmam, de nekem is egybefüggő, nem kellett időt mérni, mert szünet nem igen volt.

Nem is tudom, lehet az idő miatt, kicsit én is azt hittem, de hál' Istennek még nem!!


35hetes

2010. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg hívd fel az orvosodat, szülésznődet. ezek simán lehetnek szülési fájdalmak. Figyeld nagyon, ha rendszereződik és 5-10 percesek lesznek a fájdalmak, irány a kórház. Ha nagyon ideges vagy miatta és nem múlik le egy-két órán belül, de nem rendszeres, én akkor is bemennék, egy ctg-t megér.
2010. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen volt, a 33-34. hét környékén. Felhívtam a dokimat, aki azonnal be is hívott, ctg+vizsgálat, de szerencsére csak jósló volt.

Javaslom, hogy Te is vedd fel a kagylót...az a biztos.

2010. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

holnap mennék nst-re, de ha nem múlik el, mire hazaér a párom bemegyek a dokimhoz, pont ő ügyel ma! :-)

2010. márc. 25. 15:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én beszélnék a doikmmal mindenképp. nekem anno igy indult a szülés ahogy te most leirtad. na nem mondom h neked is indul már, mert ugye mindenkinél más. és én pl megszültem a 36. héten ilyen tünetek után pár orával.


remélem minden ok nállatok és csak josloak.

beszélj a dokiddal.

2010. márc. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

azért 37 hetes vagy,ha be is indul,nincs gond,most már nem fogják visszatartani

nekem is ilyen tüneteim voltak,napra pontosan betöltött 37-hétre,másnapra már ölelhettem a kisfiam:-))

2010. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

szupi lenne, ha holnap már magamhoz ölelhetném, a karjaimban tarthatnám.... :-)

de csajok! nekem mozog a babám! nem kellene a szülés előtt leállnia? a keményedés mennyi ideig tart általában? mármint hány percig?

2010. márc. 25. 18:51
 8/13 A kérdező kommentje:
most voltam wc-n..... a papíron ott volt a nyákdugóüm egy reésze .-)
2010. márc. 25. 20:16
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom még a vajúdás alat is intenzíven mozgott
2010. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

szia az vagyok aki a 36. héten szült - hm :) problémamentes szülést neked.

ja és nekem is mozgott a picur szülés előtt is :)

2010. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!