Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Harmadik babát tényleg...

A Harmadik babát tényleg könnyebb megszülni, mint az elsőt és másodikat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az tök könnyű volt, a 2. és a 3. ikrek voltak :-)
2010. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első lányomat 2003-ban szültem nagyon nehéz volt a vajudás. A második lányomat 2008-ban szültem még fájdalmasabb volt mint az első de hamarabb meglett. A harmadik lányomat most novemberben szültem azt hittem meghalok a fájdalomtól rettenetes volt, viszont vajudás a kitolási szakasszal együtt 1 óra volt.
2010. dec. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Hát nem akarlak elkeseriteni,de szerintem nem.

Első kisfiam 2001-ben született,ő volt a legkönyebb,reggel 6-kor bementem és 8-ra megvolt.

Kislányom 2006-ban született,szintén 2 óra alatt,de már jóval erősebb fájásaim voltak.

Legkisebb gyerekem holnap lessz 1 éves,hát ez a szülés borzalmas volt.Inditott szülés volt,oxitocinnal,majd rá 1 órára burkotrepesztettek.Nagyon erős fájásaim voltak.Minél többet szül egy nő,annál erősebbek a fájások,de maga a szülés rövidebb,ezt a dokim mondta.

Végülis kisfiam is 3 óra alatt lett meg,de az a 3 óra,most 10-nek is felért,én úgy éreztem.

2010. dec. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! nekem gyorsabb volt a 2. mint az 1. A harmadik csak picivel lett meg még hamarabb, de sokkal jobban fájt.

A kitolási szak rövid volt, de előtte rettenetesek a fájások.

2010. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 4 szülésem volt.S a legkönnyebb a 3.volt.

Mintha ambulanciára mentünk volna be.Szinte semmi volt az egész.Mindenkinek ilyen szülést kívánok.Fél óra volt 4300 és 58 cm-rel született,aki ma már 7 éves nagyfiúcska.A 4.szülésem pont 1 éve volt decemberbe.

Ő 4300 és 62 cm-rel született,de ő sokkal húzósabb volt.


Én kijelenthetem a harmadik a legkönnyebb!

2010. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!