Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lenne a legjobb? Császáros...

Mi lenne a legjobb? Császáros az első babám. MOst várjuk a másodikat, még nem voltam dokiál,5hetesek vagyunk.

Figyelt kérdés

Szeretném mindenképpen megpróbálni majd a sima szülést. Szerintetetek, ha nem megyek alapból magándokihoz a kórházban fognak velem érdemben majd foglalkozni, vagy rögtön császéűározni fognak?


Vagy úgy terveztem majd 20hetesen elmegyek magándokihoz, addig úgyis vannak genetikai uh-k. De mi van ha nem fog válllani? Miért nem jött hamarabb??-kérdi majd??


Mit ajánlottok??


Amúgy Nyiregyházán szültem, ott is szeretnék majd.


Nem éretm, miért nem lehet magándokival közölni 6hetesen, hogy majd csak 20hetesen jönnék vissza, addig úgyis nézegeteik sűrűn a picurt. Az előző babánál sem akartam 4hetente járni, de közölte, hozzá ilyen sűrűn járnak a kismamák, és kész.


2011. okt. 24. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A császározáshoz nem tudok hozzá szólni mert én még csak simán szültem.A dokihoz szerintem mehetsz később van aki csak szülés előtt pár héttel fogad dokit.Az én dokim is beírja a kiskönyvembe hogy 4 hét múlva menjek de én nem szoktam betartani,volt hogy 7 hétre mentem vissza és nem szólt semmit.


22hkm

2011. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Mennyi ideje szülted az első babád?
2011. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Másfél éve. Így lesz köztük 2év 2hónap.
2011. okt. 25. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom neked, hogy ha teheted inkább az elejétől járj magándokihoz.

Én az előzetes császár miatt orvos és kórházváltásba kezdtem már a terhesség elején, és anyagi okokból nem akartam magán dokit fogadni.

Végül azokból a kórházakból, amiket kinéztem magándoki nélkül gyakorlatilag elzavartak, a kötelező vizsgálatokra sem volt mindig egyszerű eljutni.

Végül 18 hetesen sikerült találnom egy jó orvost, közel sem abban a kórházban ahol szerettem volna, de maximálisan meg vagyok elégedve és megbízom benne. Úgy néz ki hogy egészségügyi okokból sajnos nem tudom elkerülni a császárt, de már nem bánom, felkészültem, és végre jó kezekben vagyok.

Ha nem akarsz idegroncs lenni (én már az voltam a 18. hétre), akkor szerintem inkább ne kezd el ezt az utat járni.

2011. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!