Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszájseb lefagyasztása...

Méhszájseb lefagyasztása fájdalmas?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nem. egy nagyon kicsit a hasam fájt közben, de abszolút elviselhető.
2010. dec. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb annyira, mint egy gyengébb menstruációs görcs. Vagy mint a terhesség végén a jóslók. Nem vészes. :)
2010. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Maga a lefagyasztás nekem sem volt gáz,max mikkor a doki helyet csinált magának odalent! :(

Viszont én utána elég rosszul voltam!Az első pár napban alig bírtam lábra állni,nagyon görcsöltem!ÉS elég sokáig nem bírtam cipekedni!Mondjuk én nagyon görcsölős voltam előtte is,sőt most 1 évvel a szülés után is! :(

Lehet engem azért viselt meg annyira!

2010. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a kezelést követően kellett valami gyógyszert szedni vagy hüvelykúpot használni? köszönöm
2010. dec. 21. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Abszolút kibírható dolog. Nem is tart sokáig, 2x csinálták.

3 napig no szex, és irrigálni kellett tejsavval.

2010. dec. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt, csak az utolsó másodpercekben volt egy alhasi kellemetlen érzés. Későbbi napokban semmi nem éreztem csak a vízszerű folyás emlékeztetett a beavatkozásra.
2010. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, és hogy időt szakítottatok rám!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!

2010. dec. 23. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!