Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszájseb fagyasztása ha...

Méhszájseb fagyasztása ha szoptatok bezavarhat a szoptatásba?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem hallottam fagyasztásról, de a szoptatásba biztos hogy nem zavar be. A tejelválasztás nem függ össze külső fizikai tényezőkkel, leginkább ételekkel és stressz és lelki okokra vezethető vissza a mennyiség megváltozása (a fejlődési ugráson kívül).
2010. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem,semmi köze nem lesz a hormonháztartásodhoz,tehát nem zavarja a szoptatást.Olyan mint egy egyszerű nőgyógyászati vizsgálat,nem is sokkal hosszabb.Csak vigyél betétet,hogy ne érjen meglepetés,ugyanis elég bő folyással jár.

Ja és nem is fáj...:)

2010. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És utána kell valami gyógyszert szedni? Egyes helyeken olvastam, hogy valami Gyonflor nevű hüvelytablettát kell használni a vérzést követően, viszont azt olvastam hogy abban a készítményben női nemi hormonok is vannak. És azt is írják, hogy szoptatás alatt kizárólag orvosi utasításra alkalmazható... de hát a mai orvosok minden sz@rt felírnak és nem foglalkoznak azzal, hogy az ember szoptat. Erről esetleg tudtok valamit?
2010. dec. 23. 16:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a készítmény a normál baktériumokat tartalmaz,amely segít a hüvely ph-jának rendezésében,szóval a normál flóra kialakulásában,ezáltal a sebgyógyulásban.Nem olyasmi mint pl egy antibiotikum,hogy anélkül nem gyógyulnál meg.Fogalmam sincs,hogy minek tesznek bele hormont,de lehet,hogy elhanyagolható a mennyisége.De viszont ha javasolja a dokid,és te nem akarod akkor megmondod,hogy nem szívesen használnád,amíg meg nem nyugtat felőle.Ilyen lehetőséged is van.Enélkül is meggyógyulhatsz,én nem használtam,de a dokim nem is javasolta.
2010. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Csurcika!


Köszönöm szépen a megnyugtató szavakat és azt, hogy még itt a karácsonyi nyüzsi-müzsiben is tudtál rám időt szakítani.

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok Neked és a Családodnak!

2010. dec. 23. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm!És viszont kívánom!:)
2010. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!