Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik a 34-35 hét körül sokat...

Akik a 34-35 hét körül sokat keményedtek, hányadik hétig húztátok ki? Mikor indult be a szülés? És akik még pocakosak azok mennyit keményednek 34-35 hét körül?

Figyelt kérdés
34+4hetes kismami
2009. jan. 23. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én 30.héttől keményedtem.Elég sokat, és szigorú fekvésre ítéltek magne b6-tal!Végig a 39.hétig keményedéseim voltak, hol sűrűbben-hol elszórtan!Azt tudnod kell hogy a keményedés a tévhitek ellenére nem természetes dolog.mikor keményedés van akkor méhösszehúzódás van!Feküdj le, és polckold fel a lábaidat, hogy a lepény több vért kapjon!
2009. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia! én a 19.téttő keményedtem. egész nap feküdtem és 38 hetesen és 4 naposan szültem. az elején 10 percenként keményedett a pocakom. aztán ahogy pihentem addigra már csak óránként. addig amíg szedtem a magne b6-ot( 36.hét ig)

naponta 6-10 keményedésem volt. amint abbahagytam és a dokim azt mondta már a 36.héttől azt csinálhatok amit csak akarok, onnantól kezdve egyszer sem keményedett a hasam. nem is pihentem, sokat sétáltam semmi magnézium.

ne aggódj! pihenj sokat!!!

üdv!

8 hetse kisfiú anyukája:)

2009. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. szülni is úgy mentem, hogy semmit nem keményedett a hasam előtte sem és közben sem!
2009. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is pont 34.4 hetes vagyok!!!!! :)


de nekem nem kemenyedik semmit a pocim kb a 28. hettol (akkor viszont ugy gorcsolt 20 percig egyfolytaban, hogy mentem a korhazba, szerencsere semmi nem volt)


viszont csunyan vizesedik a labam

2009. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!