Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 6 hétig no szex?...

Szülés után 6 hétig no szex? És én ha már 4 hét után vágyom rá? Elég hosszas volt 7 hónaptól semmi és még ez a hat hét. Nem érzem, hogy várnom kellene. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 11:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
33%
Akkor legalább óvszerrel csináljátok, így talán kisebb a fertőzésveszély.
2011. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%

Ha már nincs gyermekágyi folyásod (rózsaszínes,véres folyás)akkor nyugodtan szeretkezhetsz a pároddal! De a megfelelő védekezésre ügyeljetek! Ilyenkor nem lehet tudni,hogy mikor indul el a ciklusod,és mikor lesz peteérésed! Persze ha nem jelent fejtörést egy újabb jövevény...


Jó babázást!!! :-D

2011. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%

Mi 3 hét után már szexeltünk, csak behatolás nélkül. Aztán az 5. héten esett ki az utolsó varrat, ami addig kicsit fájt, akkor már rendesen együtt is voltunk.

A lényeg tényleg az, hogy óvszert használjatok. Egyrészt a fertőzések miatt, másrészt egy esetleges nem kívánt terhesség miatt is!

Jó szórakozást! :)

2011. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
38%
Nekem 4 hét után elmúlott a vérzés.És akkor voltunk együtt.Mi nem vártuk meg a 6 hetet.
2011. aug. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

kedves második, nem azért nem szabad(na) szexelni a szülés után 6 hétig mert teherbe eshetsz :D ahhh :D


még nyitva van a méhed, nagy a fertőzésveszély kockázata, regenerálódik még a méhed, hüvelyed.

nem értem miért nem lehet kibírni, meg lehet oldani behatolás nélkül is, persze te tested, te vállalod a kockázatot. ahogy valaki írta, legalább gumit húzzatok, és mosakodjatok le előtte alaposan

2011. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Behatolás nélkül nyugodtan kényeztethetitek egymást már az első naptól (ha lenne rá energia...) Miután elmúlik a vérzésed és a rózsaszínű v. barnás folyás is nyugodtan lehet behatolás is.
2011. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%

2. vagyok,és nem vagyok tudatlan! De gondolj csak bele!

Fertőzés veszély mindig van,nem csak azon a 6 héten! Ha a szülésig nem volt gond,akkor ezután sem lesz fertőzés! Biztos vagyok abban,hogy minden felnőtt nő odafigyel azokra a dolgokra,amire mindig kell! Ha a pasi "tiszta",akkor nem kap el semmilyen fertőzést az újdonsült anyuka amikor együtt van a párjával!


Üdv:2x szült,36hkm.

2011. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%

még valami! Nem tudom olvastad e amit a kérdező írt!

A 7. hónaptól semmi nem volt!

Szereti a párját,kívánja! Ebben nem látok semmi kivetni valót!


Bár mi nem voltunk eltiltva egymástól,de a 2-nál a 3. héttől csináltuk. Kívántuk egymást,jól esett! :-D


Legyen Mindenkinek szép napja!!

2011. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. aug. 21. 13:42
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

nem jól tudod 2., sokkal nagyobb a fertőzésveszély mint egyébként, ugyanis mint írtam, nyitva van a méhed.

de ha két gyereked van, nyilván tisztában vagy vele, hogy bújik ki és kb. 6 hét kell míg összeforr a méheden a seb

2011. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!