Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák, ti miket visztek be...

Kismamák, ti miket visztek be magatokkal a kórházi csomagotokban, ha mentek szülni és előreláthatólag pár napot ottbent fogtok tölteni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 13:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Amit szoktak azon felül? telefont!

újságot nem nagyon meg könyvet se mert ha volt/lesz időm az a kicsi nézegetésével v. a szobatársakkal beszélgetve fogom tölteni.


A felicitas csomagban volt bulvárlap meg praktika magazin de elég is volt.

2010. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem ilyenekre gondoltam, hanem ruhaneműből miket és fehérneműk stb.
2010. dec. 22. 13:15
 3/17 anonim ***** válasza:

aha!


nem fogják megkövetelni hogy hálóingben legyél lehet egy tiszta szabadidő ruha is.

hálóingből olyat érdemes amiből könnyen elővehető a mell.

pizsama: szintén

kell zokni meg bugyi az olyan legyen amit nem sajnálsz ha véres lesz de nem kell hogy ronda legyen ám mégis sokan vesznek papirbugyit ugyanis ha mégis véres lenne senki nem fog nekiállni se mosni se teregetni mert nincs hol.


Ezért érdemes vagy betét nélküli vagy betéttel egybeépitett papir fehérnemüt vinni minden napra többet is.


Köntös szokott még jól jönni ha pl. ebédelsz vagy látogatókat fogadsz. Ebből elég egy vékonyabb fajta is.


Igy jó? Nem kell olyasmit venni/vinni amit amúgyse hordassz csak amit otthon is szoktál.

2010. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szoptatós melltartó vagy kisebb mellnél egy sportmelltartó is elég hogy a melltartóbetétet bele tud ragasztani mert amig az egyik mellből szoptatsz a másikből csepegni fog a tej.
2010. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

fényképezőt!Én a 3 nap alatt közel 150képet készítettem a babámról:-D

Bugyikat,köntöst.Én vittem MP3-at este hallgattam mert egyedül voltam a szobába.

Könnyű szülést és Boldog Karácsonyt Kívánnk:d

2010. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
három gonbos hálóing, sok bugyi, vagy eldobható bugyi, zokni, melltartó, melltartó betét, köntös, babának ruha, pelus,
2010. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szoptatós melltartó sajna nincs az én mértemben, ellenben van fehér 100 % pamut melltartóm.

Egy imserősöm azt mondja, ő pelust tedd a melltartójába, amíg szoptatott.

Papírbugyit hol lehet kapni és mennyibe kerül kb?

Kösz a válaszokat.

2010. dec. 22. 18:00
 8/17 A kérdező kommentje:

Bocs a hibákért.

:))

2010. dec. 22. 18:01
 9/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én Tena hálós bugyit vettem. Az árára már nem emlékszem pontosan, de olyan 320 Ft volt a 2 darabos. Ebből vettem 3 csomagot, én nagy hasznát vettem. Papucs a fürdéshez és külön a szobába. Köntös, hálóing, és hazajövős ruha (én ez utóbbit elfelejtettem).
2010. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!

A tena bugyi tényleg jó, mindenképp vegyél, mert hamar szárad, azt ott is ki tudod öblíteni, jól kijön belőle a vér(bocsi) és jó fixen ott tartja a betéteket ahol kell. Gyógyszertárban lehet kapni, nem drága...

Én még vinnék:

-vastag inkontinencia-betét(dm-s is jó)

-melltartó betét

-pelusok

-aranyér krém, biztos ami biztos(nekem nagyon kellett)

-+papucs fürdeni

-hálóing szerintem 3db, mert én úgy jártam, hogy jól átáztam egymás után 2x is...

-babónak a kezére kis zokni, vagy kesztyű, mert széjjel-szana kaparják magukat

-kisebb törölközők alulra, amit utána ki is dobhatsz, mert pl. én nagyon véreztem, és nem volt hozzá ingerem, hogy összegyűjtögessem a véres törcsiket, és hazaküldjem. Az ikeában lehet kapni 70ft-ért ilyen kisebb fehér törölközőket, azt félbevágtam, és azt használtam.

-nedves wc papír

-kézfertőtlenítő zselé(dm-ben vettem, de sok helyen van)

-mellszívó, ha nincs a kórházban

-bimbóvédő, nekem nem volt, és az urma rohangászott érte, mert nem sikerült egyből cicizni

-szülőszobára szőlőcukor, és víz, zsepi, zokni

ööö, egyenlre ennyi jutott eszembe.

Az alapokat nem írtam, tudod nagyjából...

Ja, és borotváld le a bundád alul, ne ott nyúzzanak...

2010. dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!