Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem merek visszamenni az...

Manofül kérdése:

Nem merek visszamenni az orvoshoz a hasam miatt. Levettem a tapaszt, még váladékozik egy helyen, ott ahol a műtét után a cső lógott ki. az is baj ha ott jön még nagyon kevés? és ha sebhintőporral behintem? (azzal amit a baba köldökére kaptam)?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mihamarabb menj vissza!Az gyulladás lesz.Ha elfertőződik,nagyon rosszul is járhatsz.Egy császáros barátnőm járt így...majd fél év kellett,mire rendbe jött.
2010. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nagyon jókat írsz. ma elmegyek a dokihoz. este vagy délután megírom, hogy mit mondott. köszönöm, hogy reagáltál.
2010. dec. 28. 08:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Szívesen!Minden rendben lesz,ne félj!
2010. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Voltam a dokinál, azt mondta, hogy nincs baj. csak mivel tél van a réteges öltözék miatt nem tud levegőzni rendesen a seb. meg egy picit a hasam rálóg a sebre. kamillázzam és rendbe fog jönni.
2010. dec. 28. 17:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon örülök a jó hírnek!Inkább feleslegesen menj,mint sem úgy járj,mint a barátnőm!Remélem meg is nyugodtál!Nekem 2 gyerekem van,de hüvelyi úton szültem,így csak feltételeztem,hogy nem teljesen jó dolog.BUÉK Neked,és a családnak is!
2010. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
szülés után vagyok hathéttel, szoptatok. elképzelhető hogy ilyen hamar megjön az első menstruáció?
2011. jan. 21. 17:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Na,megint(még mindig)én.Remélem a sebed már rendbe jött!Igen,lehetséges.Nekem,az első fiamnál szintén 6 hétre jött meg az első mensim,és egyből rendszeres volt.Sajnos onnantól nem is akart szopni,mert megváltozott a tej íze(ami a vérzés vele járója),és a fiam elutasította.Szerencsére a 2. babánál a 7. hónapban jött csak meg.
2011. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igen köszi rendbe jött a seb. akkor jo mert megijedtem, de így megnyugodhatok. Te igazán nagy segítség vagy számomra, köszönöm. még egy kérdés: az baj ha nem nagyon fogadja el a cumisüveget? vagy hogy vegyem rá a cumisüvegre?
2011. jan. 22. 08:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy tudok segíteni!Annak meg pláne,hogy a sebed rendbe jött.Csak szoptatod a picit?Mert ha igen,akkor egyáltalán nem baj,hogy nem kell neki cumisüveg,itatni pohárból is lehet.Ha már tápszeres is,akkor kicsit nehezebb a helyzet,mert elég sok időt elvenne,ha naponta 4-5 alkalommal úgy kellene megitatni vele.Próbáld meg esetleg olyan cumi fejjel,ami nagyon hasonlít a cicihez(a Tommee Tippee olyan).
2011. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak szoptatom. nincs szükség tápszerre szerencsére.
2011. jan. 23. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!