Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem merek visszamenni az...

Manofül kérdése:

Nem merek visszamenni az orvoshoz a hasam miatt. Levettem a tapaszt, még váladékozik egy helyen, ott ahol a műtét után a cső lógott ki. az is baj ha ott jön még nagyon kevés? és ha sebhintőporral behintem? (azzal amit a baba köldökére kaptam)?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 18:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne foglalkozz a cumisüveg kérdéssel!A barátnőm kislányának se volt.Ő is szopott,aztán egyből csőrös poharat használt neki-8 hónapos volt kb.-most meg már(2.5 éves)simán pohárból iszik.Persze,ha mennek valahova a csőrös üveget viszik,vagy szívószálas kis dobozos innivalót,illetve sportkupakos üveget.
2011. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ismét szükségem volna a tanácsodra. A jobb cicimben lett egy nagy csomó, és kegyetlenül fáj. Maszíroztam, kifejtem de semmi változás. Mit tegyek?
2011. jan. 30. 17:06
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia!Jaj!Milyen a közérzeted?Hőemelkedés,láz?Érzel szurkálást a cicidben?Mert ez lehet mellgyulladás.Sajnos nekem is volt(szerencsére csak a 2. babánál),olyan fájdalmam volt,hogy sírtam,és nem tudtam abbahagyni a remegést.Kaptam Algopyrin szurit,de semmit! nem ért.Bementünk a kórházba(ez este 11-kor volt),ahol szültem(a baba 6 hetes-az újszülött kor végéig- koráig maximálisan ellátnak,ha ilyen,vagy a szüléssel összefüggő problémád van),nekem is lefejték,ahogy csak tudták(azt hittem besz*rok úgy fájt),és kaptam antibiotikumot(nyugodtan lehetett mellette szoptatni).Ami durva,hogy kb. 3-4 óra alatt kerültem ilyen állapotba.Szóval ha rosszabbodik,fájdalmasabb lesz,menj dokihoz8ha lehet a kórházba),mert ez nagyon-nagyon durv is lehet.Amit nem szabad:hideg vizes borogatást tenni rá,mert az elapassza a tejet,ráadásul nem tesz jót a cicidnek.Álott vizes borogatást használhatsz.Remélem mihamarabb rendbe jössz!Ja,és szoptatni,fejni,hogy mihamarabb meggyógyuljon.
2011. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!