Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zalaegerszegi anyukák, akiknek...

Zalaegerszegi anyukák, akiknek volt fogadott orvosa, megvolt vele elégedve?

Figyelt kérdés
Az enyém nagy ivben tojt rá hogy perces fájásokkal, már 16 órája kinlodok.Inkább haza ment, szinte könyörögni kellett neki hogy jöjjön be valamit csinálni.Persze nagynehezen megszültem spontán, a 41. héten, de a baba papirjain alapján állitólag 38.héten született.
2011. jan. 3. 14:22
 1/3 anonim válasza:

Hát nekem sincsenek jó tapasztalataim. Az ápolók a kórház előtt cigiztek, én pedig a fél kórházat végigpásztáztam elfolyt magzatvízzel. Az orvos késett, mert állítólag nem csörgött sem a mobilja, sem a csipogója. Aztán még mi voltunk a hülyék. Nem beszélve arról, hogy a kórházi személyzetet az NDK képezte ki, rettentő durvák voltak.

A kedves férjem a végére még el is ájult... Egy anyuka 39

2011. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A korhazi szemelyzetrol tul sok jot en sem tudok mondani, de azert akadt egy-ket normalis csecsemos az ujszulott reszen. A fogadott dokimmal nem volt gondom, nagyon kedve volt, mindket gyerekemet nala szultem.

Az viszont durva, hogy hamis adatokat irnak a zarojelentesre!!!!

2011. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen a növérek azok külön fogalom, ilyen nem hiszem hogy sok helyen van. Tavaly decemberben jártam a második gyerekkel NST-re, 23.-ára kaptam idöpontot, mire a pultban ott morogtak a növérek hogy nem értik miért kell 23.-ára idöpontokat adni, mert ök haza akarnak menni.A szerencse az hogy nem cak én hallottam hanem rajtam kivül még 5-en.
2011. jan. 4. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!